VIDEO Cagliari - Napoli 1-1. Un nou pas greșit pentru echipa lui Rafa Benitez

cagliari napoli 1-1 serie a

VIDEO Ratarea etapei din Italia a fost oferită de Michael Bradley, la Milan - Roma

ocazie monumentala roma

Italienii îi atacă pe Blatter și Platini: ”Pare o glumă să pui trei campioane într-o grupă”

platini blatter

Reacții după stabilirea "grupei morții" de la Cupa Mondială

prandelli reactii cupa mondiala

Coincidența care dă fiori Italiei. Când s-a calificat la CM fără înfrângere, a dat chix

italia prandelli coincidenta mondiale

FIFA a aprobat cererea Italiei. Vor fi două pauze de hidratare pe meci la CM 2014

pauza hidratare

Chievo, în optimile de finală ale Cupei Italiei. Papp, titular în meciul cu Reggina

paul papp

Suciu, apreciat în Italia: "Nu e de Serie B, nu mulți pot să facă ce face el pe teren"

sergiu suciu

Italia cere pauze de hidratare la CM 2014: „Sunt două probleme mari în Brazilia: căldura și umiditatea”

rudi garcia roma cagliari

Mandorlini, pe urmele "epocii de aur" de la Verona. Vrea în UEL cu revelația Italiei

mandorlini gazzetta

VIDEO Italia - Australia 20-50. Cu Folau și Cooper în formă, favoriții au confirmat

as roma fani

VIDEO Roma - Napoli 2-0. Capitolinii câștigă Derby del Sole cu dubla lui Pjanic și rămân lideri în Serie A

roma napoli 2013

Italia a ajuns la 40 de meciuri la rând fără eşec în grupe. Recordurile preliminariilor

florenzi italia

Deși indisponibil, Balotelli e păstrat în lot de Prandelli: 'Mondial fără Mario? Exclus!'

buffon

Fabio Cannavaro explică de ce este Balotelli ținta atacurilor rasiste, în Serie A

mario balotelli rasism

VIDEO Lazio - Fiorentina 0-0. A treia remiză consecutivă a romanilor

lazio fiorentina

11-le ideal! Apărarea Romei și atacul lui Dortmund, cele mai eficiente din Europa

desanctis-lewa

Napoli rămâne pe San Paolo

stadio san paolo

VIDEO Roma - Bologna 5-0. Șase din șase! Start perfect de sezon pentru romani

asroma bologna

VIDEO Rusia, campioana Europei la volei masculin! A învins în finală Italia, scor 3-1

russia voley

VIDEO Cagliari - Inter 1-1. Încă o remiză pentru sarzi. Golul lui Icardi, insuficient

cagliari inter

VIDEO Finala Campionatului European de volei: Italia - Rusia, ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

volei

VIDEO AC Milan - Napoli 1-2. Prima victorie pe San Siro după "era Maradona"

croatia italia baschet

VIDEO Ghinionul Fiorentinei. Pasqual, căpitanul italienilor, a suferit o accidentare-horror

pasqual fiorentina

Josef Pesice, selecţioner interimar al Cehiei. Misiune imposibilă!

Josef Pesice

VIDEO Mario Balotelli își prelungește recordul: 25 de goluri din 25 de penalty-uri

italia

Olanda și Italia sunt primele echipe europene calificate la Mondialul din Brazilia

andorra olanda

VIDEO Italia s-a calificat în sferturile CM European de volei feminin, cu Polonia