36 rezultate pentru eticheta

jaime penedo

Video Exclusiv "Era un fel de Hagi pentru ei!" Fostul jucător de la Dinamo care este legendă în țara sa

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FCSB, PLAY OFF LIGA 1 ORANGE (1.05.2017)

Exclusiv Penedo, mesaj în limba română pentru dinamoviști! Cu ce se ocupă fostul portar și ce spune despre revenirea în România

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (1.09.2018)

Jaime Penedo s-a retras din fotbal. Anunțul făcut de fostul portar al lui Dinamo

Penedo Dinamo

CUM și DE CE l-a dat afară Mircea Rednic pe Armando Cooper de la Dinamo: "L-am chemat și i-am spus asta"

Armando Cooper

"Are multe oferte". Impresarul lui Penedo a vorbit despre plecarea portarului de la Dinamo

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-STEAUA BUCURESTI, CUPA LIGII ADEPLAST (22.12.2016)

Exclusiv REVOLUȚIE la Dinamo: încă 4 jucători, OUT! 10 fotbaliști, dați afară de la venirea lui Mircea Rednic

Mircea Rednic

OFICIAL: După Armando Cooper, Jaime Penedo e și el OUT de la Dinamo. Prima reacție a portarului

Dinamo are probleme de lot înaintea meciului cu Hermmanstadt. Anunțul făcut de Mircea Rednic

Mircea Rednic, Dinamo

Video Dinamo - CFR Cluj | Gol superb marcat de Păun, care a profitat și de greșeala lui Penedo

gol paun

Mircea Rednic a dezvăluit de ce a ratat Dinamo un super-transfer + Următoarea lovitură: "Nu o să fie ca Gnohere!"

Mircea Rednic criticat pentru cum a pus problema în privința lotului de la Dinamo

Video Gnohere s-a îndreptat fioros spre Penedo şi l-a luat de gât. Când s-a întors, faţa sa arăta altceva

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (29.07.2018)

Video Dinamo, fără portarul titular în cantonamentul din Polonia. "A luat 11 goluri la CM, dar ne-am mândrit cu el"

Belgium v Panama: Group G - 2018 FIFA World Cup Russia

Bratu s-a amuzat pe seama lui Penedo! "După câte goluri a primit, sper să nu se activeze clauza"

penedo panama

Record negativ pentru Jaime Penedo: cele mai multe goluri primite în faza grupelor CM din Rusia

Cel mai emoţionant moment de la CM. Cum au fost surprinşi comentatorii din Panama, în momentul intonării imnului naţional

Panama

Reacția dinamovistului Penedo, după primul meci din istoria panamezilor la Cupa Mondială

Video Belgia - Panama 3-0. Prestație de excepție a europenilor. Dublă Lukaku și super execuție Mertens

Mertens și Lukaku l-au învins pe "Sfântul" Penedo, imbatabil în prima repriză a partidei Belgia - Panama

Penedo, înaintea meciului cu Belgia: "Voi da totul pentru a scoate puncte"

penedo

Peste 300 de cluburi din 56 de campionate dau jucători la Cupa Mondială. Premier League domină topul

cupa mondiala

Foto Prima reacţie a lui Penedo, după ce a semnat prelungirea contractului cu Dinamo

"S-a terminat! A fost o onoare". Anunțul lui Dănciulescu a spulberat orice speranță de prelungire a contractului

Exclusiv Dinamo, ofertă pentru Penedo. "În 2-3 zile ne dă răspunsul"

penedo

Video Penedo, umilinţă în Elveţia. Panama, echipă calificată la CM 2018, a pierdut cu 0-6

Penedo

Video Bratu a analizat golul marcat de Craiova cu Dinamo: "Am fost surprinşi de această fază"

gol bancu dinamo

"Naționala de la retrogradare". Torje, Nemec, Sânmărtean şi Prepeliţă, printre numele grele din play-out

jucatori la retrogradare deschidere

Dinamoviştii nu cred că Penedo a fost bolnav. "Are scutire medicală pentru bani?"

penedo

Exclusiv ”Prea îi ținem în brațe pe străini. Proștii se antrenează și alții stau la plajă!” Acuzații la adresa lui Penedo

Penedo a întârziat la reunire, Dinamo caută portar. L-a găsit în liga a treia

dinamo poza

Miriuţă a clarificat situaţiile lui Steliano Filip şi Adam Nemec

Dinamo

Penedo neagă plecarea de la Dinamo: "O să am mereu în inima mea această echipă"

Probleme de efectiv la Dinamo. Contra a anunțat cine nu va face parte din lotul meciului cu FCSB

dinamo bucurie

Romera sună adunarea la Dinamo: "Am învins în derby, dar nu putem să trăim în trecut!"