101 rezultate pentru eticheta

jiangsu suning

Cât ghinion pentru Cosmin Olăroiu, în duelul cu Fabio Cannavaro! Ce s-a întâmplat în prelungirile partidei

olaroiu china

Victorie pentru Reghe în Emirate, eșec pentru Oli în China

FOTBAL:STEAUA BUCURESTI-PETROLUL PLOIESTI 3-0,SUPERCUPA ROMANIEI (10.07.2013)

Meci de coșmar pentru Olăroiu. Jiangsu Suning a primit două goluri în primele 3 minute în partida cu campioana Chinei

Cosmin Olaroiu

Cosmin Olăroiu și-a prelungit contractul cu chinezii de la Jiangsu Suning! Cât va câștiga în următorii 3 ani

olaroiu-1

Video Exclusiv "Nu sunt chiar atât de fraier!" Olăroiu a comentat posibilitatea de a ajunge la Inter Milano

olaroiu rade

Olăroiu: "Am mers în China pentru că ideea de a lua o echipă de la Capello era grozavă". Ce obiectiv are în 2019

Asigurările primite de Olăroiu în China. Ce i-a transmis patronul, după ce a terminat campionatul pe locul 5

olaroiu

Lovitură financiară pentru Cosmin Olăroiu! Ofertă de nerefuzat pentru un titlu istoric

Olaroiu

Olăroiu şi Dan Petrescu au terminat campionatul din China cu victorii

oli dan petrescu

Înfrângeri pentru echipele lui Olăroiu și Dan Petrescu. Shanghai SIPG, în premieră campioană în China

petrecu olaroiu

Victorie mare pentru Dan Petrescu, în faţa unei echipe de pe podium. Oli, meci de coşmar după ce a avut 2-0

dan petrescu

Victorie importantă pentru Olăroiu în China. Eder și Alex Teixeira au salvat-o pe Jiangsu Suning

olaroiu

Remiză pentru Olăroiu, înfrângere pentru Dan Petrescu, într-o etapă din campionatul Chinei

Dan Petrescu si Olaroiu

Video Olăroiu l-a bătut pe Petrescu, după un final nebun! Jiangsu Suning a întors meciul în doar trei minute

Olaroiu

Echipa lui Olăroiu, remiză pe teren propriu, deşi a avut aproape 20 de minute superioritate numerică

olaroiu

Primul transfer al verii pentru Cosmin Olăroiu vine din Serie A! Salariul uriaș cu care a fost ademenit

Eder Inter

Echipa lui Olăroiu nu a făcut față liderului. Jiangsu a ratat podiumul, după a doua înfrângere în mandatul românului

cosmin olaroiu

Victorie importantă pentru Olăroiu, care a ajuns la un punct de lider

Olaroiu

Video Un fost jucător de la AC Milan i-a dat emoţii lui Olăroiu. Cum a tras de la 11 metri, în Cupa Chinei

paletta-penalty

Dramatism extrem! Echipa lui Olăroiu conducea cu două goluri, în minutul 90. Ce s-a întâmplat până la final e incredibil

oli

Video Olăroiu a pierdut primul meci în China. Înfrângere dramatică pentru echipa antrenorului român

olaroiu-4

Video Calificare cu noroc pentru Olăroiu în Cupa Chinei. L-a salvat un autogol în prelungiri

Olaroiu

Echipa lui Olăroiu face spectacol în China. În ultima etapă, a învins la un scor categoric

olaroiu suning

Prima remiză pentru Olăroiu în China

Gest superb: Olăroiu a semnat cu chinezii de la Jiangsu Suning, apoi i-a sunat pe șeicii de la Al Hilal

Olaroiu Reghecampf

Început perfect de carieră în China. Olăroiu a obţinut a doua victorie la rând cu Jiangsu

Olăroiu a avut nevoie de doar un meci ca să-i impresioneze pe chinezi: "Asta e diferența între el și Capello"

olaroiu

Olăroiu a pierdut un titular căruia i s-a scris greşit numele pe foaia de joc, dar a câştigat la debut

Cosmin Olăroiu, în timpul unui meci

Jiangsu i-a propus lui Dan Petrescu să revină la echipă: "Le-am dat un sfat şi mă bucur că m-au ascultat"

jiangsu dan petrescu

Olăroiu are nevoie de un mic miracol. Situaţia dificilă pe care românul o moşteneşte de la Capello

olaroiu re

Olăroiu a dat lovitura, dar românul nu a fost prima opţiune a chinezilor de la Suning

olaroiu

OFICIAL: Cosmin Olăroiu a semnat cu noua echipă. I-a luat locul lui Fabio Capello

olaroiu

Reacţia cluburilor chineze ameninţate cu excluderea din campionat din cauza datoriilor

cluburi china

Dan Petrescu s-a îmbogăţit din rezilieri. Compensaţii de aproape 7 milioane de euro

dan petrescu rezilieri

Dan Petrescu este dorit de Rubin Kazan: "Orice propunere din Rusia va fi luată în calcul"

dinamo-3

Video Fotbaliștii antrenați de Dan Petrescu în China au fost luați la bătaie de adversari, după un meci de Cupă

BATAIE

Video Victorie cu scandal pentru trupa lui Dan Petrescu. Jiangsu, singura echipă fără eșec în acest sezon, în China

jiangsu d

Probleme pentru Dan Petrescu: Jiangsu Suning a ratat "optimile" Ligii Campionilor Asiei

petrescu-ratare

Dan Petrescu este lider în China, după ce a obţinut a cincea victorie a sezonului

petrescu-1

Video Dan Petrescu, la o nouă victorie în China. Jiangsu, tot lider după 5 etape!

Video Dan Petrescu, încă o victorie. ”Bursucul”, în continuare lider în China!

Video Dan Petrescu a pierdut în etapa a patra a grupelor Asian Champions League

PETRESCU

Dan Petrescu, a doua victorie în China. De data asta n-au mai marcat ”stranierii”

Video Victorie pentru Petrescu în Liga Campionilor Asiei și gol pentru Alex Teixeira

Dan Petrescu e în pericol. Chinezii vor să îl dea afară. Cine e favorit să îi ia locul

Echipa lui Dan Petrescu, oferta secolului pentru un jucător din EPL. Ar fi cel mai scump transfer din istorie

sturridge

O nouă lovitură pe piaţa transferurilor? Echipa lui Dan Petrescu, ofertă fabuloasă pentru Yaya Toure