38 rezultate pentru eticheta

jo-wilfried tsonga

"M-am speriat și am chemat doctorul!" Ce poate provoca un meci intens jucat contra lui Roger Federer

2013 Australian Open - Day 10

Încă un star ATP ratează Australian Open, după Roger Federer

Jo-Wilfried-Tsonga

Moartea lui George Floyd a scos la iveală drama lui Tsonga: "Oamenii își ascundeau gențile când mă vedeau"

Protesters Demonstrate In D.C. Against Death Of George Floyd By Police Officer In Minneapolis

Video Roger Federer este în formă la Halle! Elveţianul atacă al 10-lea titlu la turneul german

Roger Federer

Terenul numărul 1 de la Roland Garros devine istorie. Va fi demolat şi înlocuit cu o esplanadă

teren 1 roland garros

Video Tsonga l-a învins pe Bemelmans și va juca în ultimul act, la Antwerp. A 4-a finală a francezului în 2017

tsonga-1

Video Tsonga - Bemelmans, prima semifinală de la Antwerp. Meciul va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

tsonga

Video Debut în forță la Queen's pentru Tsonga și Dimitrov. Kyrgios a abandonat

dimitrov queens

Tsonga, la al treilea titlu câștigat în 2017!

tsongalau

Jo-Wilfried Tsonga nu va juca pentru Franţa în Cupa Davis, în 2017

tsonga cupa davis

Francezii fac legea la Wimbledon. Trei jucători din Hexagon s-au calificat în optimile de finală

gasquet

Video Roger Federer rămâne fără titlu la Monte Carlo, după ce a pierdut în sferturi, cu Jo-Wilfried Tsonga

federer-1

Video Surpriză la Indian Wells. Grigor Dimitrov a fost eliminat în turul 2

dimitrov

Tsonga, aplaudat la scenă deschisă la Australian Open pentru un gest superb

tsonga au

VIDEO Berdych, Tsonga şi Monfils au obţinut victorii în minimum de seturi, în turul 2 la Wimbledon

berdych

Jo-Wilfried Tsonga s-a accidentat şi ar putea rata turneul de la Wimbledon

jo wilfried tsonga

Djokovic - Wawrinka, finala de la Roland Garros. Sârbul a trecut de Andy Murray în 5 seturi, în semifinale

djoko - wawrinka

VIDEO Djokovic, la pas în turul secund al turneului de la Monte Carlo

djokv

Excentricul Gael Monfils speră la ''o ambianţă nebună'' la Lille, în finala Cupei Davis

allez gael monfils

S-a stabilit programul finalei în Cupa Davis. Tsonga joacă împotriva lui Wawrinka, în primul meci

cupa davis

Franţa, prima țară calificată în finala Cupei Davis. Eroi la Paris, Tsonga și Gasquet!

gasquet tsonga

VIDEO Federer și Tsonga, în semifinale la Toronto. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

federer tsonga

Hănescu, eliminat de Tsonga la Dubai. Nu mai avem români pe tabloul principal

tsonga dubai hanescu

Gulbis a câştigat turneul de la Marsilia, după ce l-a învins pe favoritul francezilor

ernests gulbis marseille

Andy Murray: "Idolul meu în tenis a fost Andre Agassi"

andy murray andre agassi

VIDEO Aşii tenisului, ÎN DIRECT la Digi Sport. Nadal a pierdut la Abu Dhabi

nadal mubadala

Demonstrativ de zile mari la Budapesta. Ferrer și Tsonga printre participanți

tsonga ferrer

Revenire în forță pentru Tsonga. Calificare în finalele de simplu și dublu la Metz

jo wilfried tsonga metz

Tsonga va lipsi o lună

accidentare tsonga wimbledon

Andy Murray, 3 victorii în două zile și calificare în semifinalele de la Queen`s

Andy Murray queens 2013

VIDEO Semifinalele la Monte Carlo: Nadal - Tsonga și Djokovic - Fognini

rafael nadal tsonga monte carlo

Jo Wilfried Tsonga a câștigat titlul la turneul de la Marseille!

tsonga titlu marseille

Mardy Fish lipsește de la Australian Open din cauza afecțiunii la inimă

fish

VIDEO Turneul Campionilor. Tsonga - Murray 2-6, 6-7.  Și Djokovic e în semifinale, după victoria cu Berdych

murray

Andy Murray se impune în meciul de debut de la Turneul Campionilor

murray

Berdych a câștigat turneul de la Stockholm. L-a învins în finală pe francezul Tsonga cu 4-6, 6-4, 6-4