15 rezultate pentru eticheta

jocurile europene de la baku

VIDEO Înotătorul Robert Glinţă a terminat pe locul 4 în finala cursei de 50 m spate, la Jocurile Europene

glinta bazin

Robert Glință a terminat pe locul 7. Cu timpul de la baraj ar fi obținut bronzul!

captura glintra-1

Încă o medalie pentru România la Baku. Argint la gimnastică aerobică

captura gimnastica-1

VIDEO Nicolae Andreiana a fost eliminat nedrept la Baku: "Arbitrilor le era rușine!"

box Baku

Al patrulea eşec consecutiv pentru naţionala de volei feminin, la Jocurile Europene

captura volei ro turcia

Ratare incredibilă! Samara nu s-a calificat în "sferturi" la Baku deşi a avut două mingi de meci

Elizabeta Samara

Rusia și Azerbaidjan conduc în clasamentul pe medalii de la Baku. România, un argint

rusia medalii

VIDEO România a fost aproape de încă o medalie la Jocurile Europene, la lupte. Andrea Simon, locul 5

andrea simon meci loc 5 lupte baku

VIDEO România începe aventura la Jocurile Europene de la Baku, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

delegatie romania jocurile europene

VIDEO Adversari de top pentru sportivii români la Jocurile Europene de la Baku

captura alin moldoveanu

VIDEO 147 de sportivi români la Jocurile Europene de la Baku. "Ne aşteptăm la cât mai multe medalii"

captura lot baku

Alin Moldoveanu va fi portdrapelul României la Jocurile Europene de la Baku

Alin Moldoveanu

VIDEO După Turul Italiei, Edi Grosu este pregătit pentru Europene: "Obiectivul meu este un podium"

grosu ciclism

România va participa pentru prima dată la proba de triatlon de la o competiție olimpică

triatlon bun

Jocurile Europene de la Baku sunt ÎN DIRECT la Digi Sport! Participă la concurs nume grele din sportul românesc