30 rezultate pentru eticheta

kaia kanepi

Video A aruncat racheta de nervi. Camila Giorgi, victorie dramatică la Miami, după 3 ore și 32 de minute

Tennis: Miami Open

Foto O nouă surpriză la Roland Garros. Garbine Muguruza a fost eliminată în primul tur

France Tennis French Open

Încă o surpriză la Australian Open: Aryna Sabalenka, OUT! Tabloul complet al sferturilor

Australian Open, Day Eight, Tennis, Melbourne Park, Melbourne, Australia - 24 Jan 2022

"Sperietoarea" Simonei Halep, OUT de la Australian Open

2021 Australian Open: Day 6

Simona Halep vrea mereu să evite o jucătoare la marile turnee, deși nu e una de top! Dezvăluirea lui Darren Cahill

2018 US Open - Day 1

De la "m-am făcut de râs că am ales-o pe Simona" la "a fost strălucitoare!" Reacţia unei legende a tenisului

simona halep evert

"Coşmarul" Simonei Halep a intrat în istoria tenisului! Ce a reuşit, la Roland Garros

kanepi

Video "Vintage Halep!" Simona a reuşit punctul zilei la Australian Open

2019 Australian Open - Day 2

Exclusiv "A realizat că asta trebuia să facă". Cum explică CTP calificarea Simonei Halep în turul II la AO 2019

Halep cu Kanepi la AO 2019

"Am resimțit puțină presiune!" Simona Halep a dezvăluit care a fost cheia meciului

Video "Numai zâmbete!" Imaginile superbe postate de cei de la Australian Open, după victoria Simonei

Simona Halep aştepta din august revanşa cu Kaia Kanepi: "Nu vreau să-mi amintesc de acel meci"

Simona Halep

Momentul în care Simona a răbufnit! A trimis, nervoasă, mesaje către propria lojă

simona vorbeste

Simona Halep Australian Open | Statistică de coșmar pentru numărul 1 WTA

simona-halep

Ce a făcut Halep în timpul tragerii la sorți de la Australian Open: "Darren mi-a dat mesaj!"

halep cahill muratoglou

Foto Darren Cahill, alături de Simona Halep. S-a pozat cu liderul WTA, staff-ul şi mama româncei

Halep

Halep Australian Open | Kanepi pleacă având un handicap major, deşi a învins-o fără drept de apel pe Simona la US Open

kanepi

Simona Halep a aflat când va debuta la Australian Open 2019

Simonah Halep

Tragere la sorţi Australian Open | Povestea primei adversare a Simonei Halep de la Melbourne

Kaia Kanepi

Serena e pentru a 15-a oară în sferturi la US Open. A câştigat în trei seturi în faţa învingătoarei lui Halep

2018 US Open - Day 7

Cahill a identificat problema Simonei Halep în înfrângerea din primul tur de la US Open

halep racheta

Simona Halep, eliminată din primul tur la US Open. Ce scrie presa internațională

HALEP 2

HALEP US OPEN / Halep - Kanepi 2-6, 4-6. Înfrângere ŞOC pentru Simona, în primul tur de la US Open

Halep infrangere

Cum explică Sharapova revenirile în meciuri: "Atunci când comit duble greșeli mă simt și mai încrezătoare"