25 rezultate pentru eticheta

krim ljubljana

Video Victorie mare! CSM București a învins-o și în retur pe Krim și s-a calificat în ”sferturile” Ligii Campionilor

Screenshot 2024-03-24 183331

Video Krim - CSM București 24-30. Demonstrație de forță! ”Tigroaicele”, pas uriaș către sferturile Ligii Campionilor

csm

Video Krim - CSM București 28-26, în EHF Champions League. ”Tigroaicele” au terminat Grupa A pe locul secund

krim-csm

Video Krim Ljubljana - SCM Râmnicu Vâlcea 28-28. Campioana României mai are nevoie de un egal pentru calificarea în sferturi

valcea gol

Video SCM Râmnicu Vâlcea -Krim 31-16. Victorie entuziasmantă la debutul în grupele principale ale Ligii Campionilor

SCM Ramnicu Vâlcea

Exclusiv "Ăsta este adevărul". Soluția găsită de Lekic pentru înlocuirea lui Neagu și Kurtovic

Andrea Lekic

Exclusiv "Ne-am dorit mult acest succes". Ce spune Paula Ungureanu despre următorul duel al CSM-ului

Paula Ungureanu

Video CSM Bucureşti - Krim Ljubljana 32-26. Prima victorie în grupele principale pentru campioana României

Radicevic captura

Video Krim Ljubljana - CSM Bucureşti 21-24. Campioana Europei câștigă clar în Slovenia

captura krim csm

VIDEO SCM Craiova - Krim Ljubljana 30-29. Surpriză în turul optimilor Cupei Cupelor

captura handbal craiova

Duel românesc în Europa! HCM Roman și Corona Brașov, adversare în optimile Cupei EHF

hcm roman corona

VIDEO Krim Ljubljana - Buducnost 20-23. Echipa Cristinei Neagu, victorii pe linie în grupele principale

captura krim buduc

VIDEO Krim Ljubljana - Hypo Viena 32-20. Campioana Sloveniei s-a dezlănțuit în repriza a doua

Tolnai și Manea, prezentate oficial la CSM București: „Ne e dor de Liga Campionilor”

tolnai manea

După Oltchim, și Krim trece prin vremuri grele

romance krim ljubljana

Manea, Tolnai şi Vizitiu, anunţate OFICIAL de Krim

manea tolnai krim

EXCLUSIV Patricia Vizitiu și Talida Tolnai s-au transferat! Vor juca în Liga Campionilor

VIDEO Larvik - Krim 22-24. Slovencele au avut şi 7 goluri avans