81 rezultate pentru eticheta

la galaxy

Video Rooney, umplut de sânge după ce a marcat primul său gol în campionatul nord-american

rooney

"I-aș fi mâncat la micul dejun". Ibrahimovic își cere scuze fanilor că nu a ajuns mai devreme la Man. United

ibrahimovic zorya

Video ”Trebuia să știi numele ăsta deja!”. Show cu Zlatan, în Statele Unite

Zlatan Ibrahimovic

Video Zlatan continuă să-i uimească pe americani. Pasă decisivă extraordinară și gol pentru LA Galaxy

Zlatan gol

Ibrahimovic, cu moralul la pământ. Voia să joace gratis la United

Ibrahimovic-742x417

Video Suedia e în sferturile Cupei Mondiale, Zlatan marchează pe bandă rulantă în MLS

gol ibrahimovic

Video Evoluție fantastică a lui Zlatan Ibrahimovic. Starul suedez a lovit din nou

GettyImages-952574246

Ibrahimovic dă vina pe presă pentru absenţa de la Cupa Mondială

Ibrahimovic

A refuzat 97 de milioane de dolari și s-a mulțumit cu 3: "Vorbești serios?"

colaj zlatan

Ibra, după debutul de Hollywood în MLS: "Fanii strigau 'îl vrem pe Zlatan' şi le-am dat Zlatan"

ibrahimovic debut galaxy

Video Debut de vis și dublă de senzație pentru Zlatan! LA Galaxy a revenit de la 0-3. Ibra, gol decisiv în prelungiri

Zlatan

Mourinho, prima reacţie după despărţirea de Ibrahimovic: "Nu va mai reveni la nivelul său de joc"

mourinho ibrahimovic

Ibrahimovic va fi prezentat vineri la LA Galaxy: "Nu e un muritor de rând". Când poate debuta?

Adevăratul motiv al plecării lui Zlatan Ibrahimovic de la Manchester United

zlatan ibrahimovic

Atac fără precedent la Guardiola: ”E un laș și un câine! Un zero absolut” Motivul scandalului

MSZoYXNoPTYzODVkOWE4YjAzOTI0YjliZTFhMTNiMGQ3NDIxNzRk.thumb

Foto Ibrahimovic schimbă continentul, dar nu renunţă la stilul său. Cum şi-a anunţat sosirea

ibrahimovic galaxy

Manchester United v Burnley - Premier League

Video Evra a făcut-o din nou: ”Nu o să mai vedeţi niciodată în viaţa voastră un Moş Crăciun ca ăsta!”

evra

Video Manchester United - LA Galaxy 5-2. Spectacol în meciul de debut de la International Champions Cup

united

Oferta de ultimă oră refuzată de Ibrahimovic

ibra 2 1

Video&Foto Adio United, adio Mourinho! Au bătut palma cu Ibra. Unde va ajunge suedezul în vară. Anunţul făcut azi

zlatan 1

După Gerrard, LA Galaxy mai aduce un jucător din Europa. A crescut la Barcelona și a stat 6 ani pe Camp Nou

gerrard galaxy-1

VIDEO Gerrard a debutat la LA Galaxy. A jucat o repriză şi a ratat o ocazie mare

lampard altul afp

Beckham: "Patronii lui LA Galaxy ar face orice ca să-l ia pe Kaka"

beckham kaka

David Beckham, gata să plece din campionatul american: "Mi-am dorit o ultimă provocare"

beckham02

VIDEO Fostul jucător al Craiovei, David Lopes, i-a dat gol Realului în amicalul pierdut de LA Galaxy cu 1-5

lopes

VIDEO David Beckham a lovit iar, dar nu oricum: două goluri de GENERIC pentru englez