119 rezultate pentru eticheta

la liga digi sport

Îl mai țineți minte pe Daniel Guiza? Campion la Euro în 2008, spaniolul a ajuns tocmai în Malaezia!

Guiza.Daniel

VIDEO Arbitrul de la Granada-Bilbao a dat drumul reprizei secunde fără ca portarul oaspeților să fie în teren!

captura-1.iraizoz

VIDEO Rayo Vallecano - Sevilla 0-0. Andaluzii au ratat două penalty-uri, câte unul pe repriză!

rakitic

Afellay vrea să plece de la Barcelona. "S-a săturat să fie rezervă", spune agentul jucătorului

afellay

javi guerra

soldado

Abidal nu renunță: "Am reluat antrenamentele", a anunțat fundașul Barcelonei pe Facebook

abidal-1

VIDEO Song ar putea debuta în Supercupa Spaniei, azi, 23:30, LIVE pe Digi Sport 2

song-1

VIDEO Zaragoza - Valladolid 0-1, în prima etapă din Primera Division

oscar

Torje poate debuta în La Liga. AZI, 22:00, Rayo - Granada, în direct pe Digi Sport 3. LIVE SCORE și VIDEO pe digisport.ro

torje

VIDEO Real pleacă neînvinsă din SUA. "Galacticii" lui Mourinho au bifat patru victorii în tot atâtea meciuri