17 rezultate pentru eticheta

lazio - juventus

Video Lazio - Juventus 2-1. Gazdele fac un pas important în lupta pentru top 4

Lazio vs Juventus - Serie A TIM 2022/2023

”Simone Inzaghi poate zâmbi”. Ștefan Radu, lăudat de italieni după meciul cu Juventus

SS Lazio v Juventus - Serie A

colaj maria garcia

Ultimele informații despre starea lui Cristiano Ronaldo, accidentat cu Lazio! Când va fi testat din nou de medici

Cristiano Ronaldo, accidentat în meciul cu Lazio / Foto: Getty Images

anna colaj

Ştefan Radu a intrat în istoria lui Lazio, după triumful din Supercupa Italiei, cu Juventus

Ştefan Radu, la al 9-lea trofeu din carieră! Lazio a cucerit Supercupa Italiei în faţa lui Juventus

Juventus v SS Lazio - Italian Supercup

Video Ștefan Radu, după victoria lui Lazio cu Juventus: ”Antrenorul ne-a învățat asta toată săptămâna. Am scuipat sânge repetând”

Video Lazio - Juventus 3-1 | "Bătrâna Doamnă" nu a putut-o depăși pe Inter, formația de pe primul loc. Gazdele, pe podium

Video Lazio - Juventus 1-2. Cristiano Ronaldo aduce victoria campioanei, care a întors scorul în ultimul sfert de oră

Video Lazio - Juventus 0-1. Geniul lui Dybala a adus victoria torinezilor, în prelungiri

Lazio Juve

Pauză în Liga 1, dar Digi Sport îţi propune 4 super-derby-uri! În Spania şi Italia se poate juca titlul

collage deschidere

Finala Cupei Italiei a fost reprogramată. Ultimele detalii

juventus lazio

VIDEO Ștefan Radu are șanse mari să revină contra liderului din Italia. Lazio - Juventus este ÎN DIRECT la Digi Sport

Tevez Stefan Radu

VIDEO Lazio - Juventus 1-1. Gazdele au șutat de două ori în bară! Torinezii, în "10"