14 rezultate pentru eticheta

le havre

Video Reacția lui Luis Enrique, după ce Gianluigi Donnarumma a fost eliminat în minutul 10 în Le Havre - PSG 0-2

Video Le Havre - PSG 0-2. Parizienii s-au impus, după ce au jucat peste 80 de minute în inferioritate numerică

Video Donnarumma a văzut roșu direct, după o intrare ”criminală” în meciul lui PSG cu Le Havre

PSG și-a spulberat adversara în primul meci de după pandemie! Meci cu nouă goluri. La partidă au asistat și spectatori

Paris Saint-Germain v Liverpool - UEFA Champions League Group C

Ajaccio a scăpat ieftin după incidentele din barajul cu Le Havre

Ajaccio fani torte

Meci decisiv pentru promovare, suspendat după ce suporterii au blocat autocarul echipei adverse

Tragedie în fotbalul francez. A murit la doar 18 ani. "Odihneşte-te în pace, fratele meu!"