12 rezultate pentru eticheta

levante barcelona

Postarea virală a celor de la FC Barcelona, după ce Luuk de Jong a adus victoria în prelungirile meciului cu Levante

Levante UD v FC Barcelona - La Liga Santander, Valencia, Spain - 10 Apr 2022

Video Levante - Barcelona 3-3. La pauză a fost 0-2, iar trei goluri s-au înscris în 7 minute! Catalanii au ratat primul loc

Levante UD v FC Barcelona - La Liga Santander

Foto Ironia supremă a celor de la Levante! Ce au postat pe Instagram, după ce au marcat trei goluri Barcelonei în 7 minute

Levante UD v FC Barcelona - La Liga

Video Nouă lovitură pentru Barcelona! Medicii au anunțat cât va lipsi Luis Suarez după accidentarea din meciul cu Levante

suarez accidentare 3`j

Remontada de vis a lui Levante în faţa Barcelonei! De 15 ani nu au mai păţit catalanii aşa ceva

levante

Video Levante - Barcelona 3-1. Catalanii, în genunchi: au primit trei goluri în șapte minute

BUCURIE LEVANTE

Greu fără Messi! Barcelona, bătută în Cupa Spaniei. Coutinho a marcat singurul gol al catalanilor, pe final

levante - barcelona

Video Lionel Messi a mai scris o pagină în istoria Barcelonei, după victoria cu Levante

Lionel Messi

Video Barcelona, călcată în picioare 55 de minute. Nu mai luase 5 goluri într-un meci de 15 ani

Barcelona

VIDEO Rakitic, primul gol în blaugrana și singurul al Barcei din afara careului

rakitic24

VIDEO Spectacol total! Barça a înscris de 9 ori în ultimele două meciuri cu Levante

Barcelona Levante

VIDEO Levante - Barcelona 1-1. Deși s-au împiedicat, catalanii n-au fost depășiți în clasament de Atletico