675 rezultate pentru eticheta

lewis hamilton

Video Lewis Hamilton a câștigat la Montreal, grație penalizării de cinci secunde primite de Sebastian Vettel

Hamilton bucurie Formula 1 Canada

Video Vettel, pole-position și record în MP al Canadei. L-a bătut pe Hamilton în ultimele secunde. Accident și steag roșu pe pistă

colaj vettel hamilton

Video Lewis Hamilton caută revanşa în Marele Premiu de Formula 1 al Canadei. Cum va arăta noul duel cu Vettel de la Montreal

Video Lewis Hamilton, victorie la Monaco, după un duel spectaculos cu Verstappen. Cei doi, la un pas de accident

colaj hamilton

Video&Foto Lewis Hamilton, cadou impresionant pentru un băiețel cu cancer în fază terminală. S-a trezit cu monopostul în fața casei

monopost

Video Hamilton a câștigat MP al Spaniei, urmat de colegul său, Bottas. Verstappen a terminat pe 3

colaj formula 1 soania

Foto "Fără cuvinte!" Așa a apărut Serena Williams la un eveniment monden. Și Lewis Hamilton a atras toate privirile

Serena Williams

Valtteri Bottas a câștigat Marele Premiu de Formula 1 al Azerbaidjanului și a redevenit lider la general

bottas

Bottas a ieșit și a spus totul: ce a însemnat pentru el decizia Mercedes ca ambii piloți să intre la boxe în același timp

mercedes

Momentul în care piloții Mercedes au intrat la boxe în același timp: "Dacă Ferrari făcea asta, se dezintegrau mașinile"

hamilton bottas

Video Cvintuplul campion mondial, Lewis Hamilton, uluit de noua senzație din Marele Circ: "Știu că e nasol în acest moment..."

hamilton leclerc 2

Video Imaginea zilei în F1: un mecanic Ferrari, în lacrimi, după ce Leclerc a fost depășit de Hamilton

mecanic ferrari devastat

Video Hamilton, fair-play superb, după ce a câștigat cu noroc MP al Bahrainului. Gestul făcut chiar în timpul interviului

hamilton leclerc

Pregătiţi de Bahrain. Vettel, favorit în faţa lui Hamilton

vettel

Reacția lui Valtteri Bottas după victoria din Marele Premiu de F1 al Australiei

Valtteri Bottas

Video Valtteri Bottas, victorie în prima cursă a sezonului. Hamilton, pe 2. Verstappen, depășirea zilei în Australia

colaj bottas

F1 | Lewis Hamilton, cel mai rapid în sesiunile de antrenamente ale Marelui Premiu al Australiei

Hamilton F1, Australia

Lewis Hamilton a devenit paraşutist cu acte în regulă: "Este un sentiment incredibil"

Hamilton

O fostă campioană de la Wimbledon a devenit vegană. Motivele din spatele deciziei

bartoli 0

Video Istorie în direct. Hamilton, duș cu șampanie. Alonso, spectacol pe pistă, la ultima reprezentație în Marele Circ

colaj f1 donuts

Video Final de sezon în Formula 1. Hamilton, marele câștigător. Alonso s-a retras! Accident teribil în ultima cursă

colaj f1 abu dhabi

Video&Foto Lewis Hamilton, gest emoționant. Campionul mondial și-a sărutat mașina. Ultima cursă e la Digi Sport

hamilton 1

Tot ce trebuie să ştii despre Marele Premiu de Formula 1 de la Abu Dhabi. Cursa e duminică, de la 15:00, pe Digi Sport 2

Yas Marina Dhabi GP

"Nu voi mai fi aici dacă așa va fi!". Motivul pentru care Hamilton amenință că iese din F1

Hamilton suparat

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Braziliei. Cursa e duminică, ora 19:10, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

F1 Marele Premiu al Braziliei

anastasia kvitko

"Nu există o reţetă miracol!" Răspunsul lui Hamilton când a fost întrebat de doborârea recordurilor lui Schumacher

Hamilton 2

Video Lewis Hamilton, cvintuplu campion mondial! Verstappen a câștigat Marele Premiu al Mexicului

Hamilton 2

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Mexicului. Cursa e azi, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

f1 collage mexic

Bottas nu e mulţumit că a trebuit să-i cedeze locul lui Hamilton: "Anul viitor va fi altceva"

Lewis Hamilton cere explicații pentru strategia adoptată de Mercedes în SUA

Raikkonen, Verstappen si Hamilton, la finalul MP al SUA

Video F1 | Marele Premiu al Statelor Unite. Raikkonen s-a impus în fața lui Hamilton și Verstappen

captura kimi

Lewis Hamilton, cel mai rapid în antrenamentele din SUA

Lewis Hamilton

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Statelor Unite ale Americii. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Lewis Hamilton F1

Sprijin neașteptat pentru Vettel. Lewis Hamilton: "Mai mult respect pentru Sebastian!"

hamilton vettel

Vettel, exasperat de noua dublă Mercedes: "Ar trebui să li se întâmple ceva"

Sebastian Vettel

Video Din nou dublă pentru Mercedes, în Marele Premiu al Japoniei! Dezastru pentru Vettel, podium pentru Verstappen

Hamilton la Suzika victorie

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Japoniei. Cursa e la Digi Sport 1, duminică, ora 08:00

F1 Grand Prix of Japan

Un fotomodel celebru în cursele de F1 a murit într-un accident cumplit. Doi ani a lucrat numai pentru Lewis Hamilton

Hamilton si Kate Woodcock

Video Hamilton rupe tăcerea după episodul controversat: "Înțeleg cât e de dificil pentru Valtteri"

Hamilton ochelari Mercedes

Video Ce a spus Bottas, după ce i s-a ordonat să-i cedeze locul lui Hamilton

bottas

Video Bottas a fost obligat să-i cedeze victoria lui Hamilton în Marele Premiu al Rusiei. Verstappen, performerul zilei

Hamilton castiga in Rusia

Mercedes a dominat a doua sesiune de antrenamente. Marele Premiu al Rusiei e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Hamilton antrenamente Rusia

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu de Formula 1 al Rusiei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

Hamilton pole la Spa

minaj hamilton

Video Lewis Hamilton a câștigat Marele Premiu de la Singapore, după o luptă la baionetă

deschidere F1

Tot ce trebuie să știi despre MP al statului Singapore. Cursa e duminică, la Digi Sport

colaj formula 1

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Italiei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

F1 Marele Premiu al Italiei

Scandal de nepotism în F1. Hamilton iese la atac: "E complet greșit!"

Bottas şi Hulkenberg vor pleca ultimii în Marele Premiu al Belgiei. Rezultatul primelor antrenamente

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Belgiei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport