676 rezultate pentru eticheta

lewis hamilton

MP de Formula 1 al Mexicului îi poate aduce lui Rosberg primul titlu mondial

rosberg-3

Hamilton îl poate egala pe Prost, pe circuitul de Formula 1 aflat la cea mai mare altitudine

f1 mexic

Hamilton, autocritic: ”Pot pierde titlul mondial din cauza starturilor slabe”

hamilton-1

MP din Singapore - cea mai lungă cursă şi povestea de succes a Formulei 1

fi singapore

Continuă duelul dintre Hamilton și Rosberg, la Singapore, în direct la Digi Sport

singapore

Duelul Rosberg-Hamilton, încins la maximum. Cei doi, despărţiţi de un punct înaintea MP al Ungariei

hamilton rosberg-1

Video Hamilton a câștigat MP al Marii Britanii! Record egalat de englez la Silverstone

lewis hamilton silverstone 2016

Video Rosberg şi Hamilton se acuză reciproc pentru incidentul din finalul MP al Austriei

F1 rosberg hamilton

Video Mercedes a dominat antrenamentele și prima sesiune de calificări pentru MP al Europei

f1 azerbaidjan

Lewis Hamilton a fost cel mai rapid în primele antrenamente libere de la Baku

hamilton baku

Video Nico Rosberg și Lewis Hamilton s-au ferit să se acuze reciproc, după incidentul de la Barcelona

rosberg hamilton

Video Hamilton și Rosberg, coechipieri la Mercedes, s-au acroșat și au abandonat la Barcelona

accident barcelona

Video Nico Rosberg a câştigat prima etapă de Formula 1 din 2016

rosberg

Un fost campion mondial îi prevede un viitor strălucit lui Hamilton: "Poate depăşi recordul lui Schumacher"

hamilton-1

Lewis Hamilton: "Mi-am împlinit un vis din copilărie, este incredibil să fiu triplu campion mondial"

lewis

Lewis Hamilton s-a impus la Austin şi a cucerit al treilea titlu de campion mondial

hamilton

Hamilton cere schimbări în Formula 1: "Vreau să văd curse mult mai strânse"

hamilton selfie

Hamilton a câştigat MP al Rusiei. Vettel l-a depăşit pe Rosberg la general

hamilton rusia

Lewis Hamilton a câştigat MP al Japoniei. Britanicul l-a egalat pe Ayrton Senna la numărul de victorii

f1 seul

Abandonul lui Lewis Hamilton a fost cauzat de o piesă care valorează 5 euro!

hamiltonn

Sebastian Vettel a câştigat Marele Premiu al statului Singapore. Liderul Lewis Hamilton a abandonat

vettel ferrari

Lewis Hamilton a câştigat MP al Italiei. Britanicul a riscat să piardă victoria! Clasamentele

hamilton victorie monza

Lewis Hamilton va pleca din pole position în MP al Italiei. A devansat piloţii Ferrari

hamilton monza

Mercedes, primele două poziții la Marele Premiu al Belgiei! Hamilton, la a 39-a victorie din carieră

hamilton

Lewis Hamilton, al nouălea pole position din 2015. Va pleca primul şi în Ungaria

hamilton-1

Omagiu pentru Bianchi. Ce mesaj va avea pe cască Lewis Hamilton, la MP al Ungariei

casca ham

Hamilton a ratat finala de la Wimbledon pentru că nu avea sacou şi cravată. FOTO cum s-a prezentat pilotul

hamilton principala

Lewis Hamilton, în pole position la Marele Premiu de la Silverstone

hamil

Lewis Hamilton, cel mai rapid în calificările MP al Austriei. Al 45-lea pole position al carierei, pentru britanic

hamilton-1

Lewis Hamilton a câştigat Marele Premiu al Canadei, după o cursă perfectă

canada grand prix lewis hamilton

Hamilton a dominat și a doua sesiune de antrenamente de la Montreal

hamilton formula 1

Hamilton, cel mai rapid în prima sesiune de antrenamente pentru Marele Premiu al Canadei

hamilton

Hamilton va pleca din pole position în Marele Premiu al Principatului Monaco

lewis

Lewis Hamilton şi-a prelungit contractul cu Mercedes până în 2018! Salariu fabulos pentru pilotul britanic

hamilton-1

Lewis Hamilton va semna un nou contract. Urmează să încaseze o sumă fabuloasă

hamilton

Rosberg a câștigat Marele Premiu al Spaniei. Cursă dominată total de Mercedes

rosberg

Lewis Hamilton a câștigat MP de Formula 1 al Bahrainului și s-a distanțat în clasament

hamilton victorie

Dublă reușită de Mercedes în MP de Formula 1 al Chinei. Lewis Hamilton e lider în clasamentul general

hamilton

Al treilea pole al sezonului pentru Hamilton. Britanicul va pleca primul în MP al Chinei

hamilton china

Lewis Hamilton va pleca din pole position la Sepang. Grila de start

hamilton-1

Lewis Hamilton a câștigat prima cursă de Formula 1 a anului. Doar 11 piloți au terminat MP al Australiei

hamilton

Lewis Hamilton, în pole position la MP al Australiei, primul al sezonului

hamilton

Hamilton, cel mai bun sportiv european al anului! Ronaldo este pe 4, Marc Marquez pe 9

cei mai buni sportivi

Hamilton nu vrea să concureze cu numărul 1 pe monopost, în 2015

hamilton

Gareth Bale a devenit cel mai bine plătit sportiv din Marea Britanie. Cum arată Top 5

bale real

Hamilton: "Nu mai există tensiune. Eu şi Rosberg am redevenit normali"

hamilton rosberg

Hamilton, după al doilea titlu mondial din carieră: "Acesta e doar începutul"

hamilton

Lewis Hamilton a câștigat ultima cursă a sezonului, la Abu Dhabi, și și-a adjudecat al doilea titlu mondial

hamilton

Rosberg pornește din pole la ultima cursă a sezonului: "Este un mic pas spre titlu"