12 rezultate pentru eticheta

liga 1 etapa 12

Video Chindia Târgoviște - Rapid București 2-1. Toni Petrea le aduce prima victorie târgoviștenilor

FOTBAL:CHINDIA TARGOVISTE-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (3.10.2022)

Video FC Botoșani - Universitatea Cluj 1-1. Moldovenii, fără victorie de șase etape

ucluj

Denis Alibec a trecut peste indicațiile lui Gică Hagi în victoria Farului cu UTA. Reacția "Regelui"

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (22.08.2022)

Nicolae Dică a dezvăluit "mutarea" care i-a adus victoria FCSB-ului cu FC Argeș

FOTBAL:FCSB-FC ARGES, SUPERLIGA SUPERBET (2.10.2022)

Video Fază controversată în FCSB - FC Argeș 3-2. Piteștenii au cerut penalty în prima repriză

Garita

Jucătorul lăudat de Mirel Rădoi după Universitatea Craiova - FC Voluntari 1-1. "A dovedit că e bun. Poate face diferența"

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (30.09.2022)

Mirel Rădoi, gata să "intervină" după egalul Craiovei cu FC Voluntari. Ce numulțumire are antrenorul oltenilor

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-HAPOEL BEER SHEVA, PLAY-OFF CONFERENCE LEAGUE (18.08.2022)

Video Gaz Metan Mediaș - Dinamo 2-1. Două super goluri în două minute pentru Ronaldo Deaconu. "Câinii", un singur șut pe poartă

ronaldo deaconu

Programul etapei a 12-a din Liga 1. Când se joacă Rapid - CFR Cluj

program televizari liga 1

FCSB - UTA Arad 3-0. "Roș-albaștrii", a șaptea victorie consecutivă. Meci cu două bare și o eliminare

FOTBAL:FCSB-UTA ARAD, LIGA 1 CASA PARIURILOR (5.12.2020)

Video Viitorul - Sepsi 2-3. Ce meci la Ovidiu! Covăsnenii au revenit pe loc de play-off!

FOTBAL:FC VIITORUL -SEPSI OSK, LIGA 1 BETANO (20.10.2018)

Video Hermannstadt - Astra 0-2. Trupa lui Mulțescu urcă provizoriu pe podiumul Ligii 1!

FOTBAL:HERMANNSTADT-ASTRA GIURGIU, LIGA 1 BETANO(20.10.2018)