8 rezultate pentru eticheta

liga 1 etapa 23

Video FC Voluntari - CFR Cluj 0-1. După "rețeta clasică", ardelenii obțin a 11-a victorie din 11 jocuri cu ilfovenii

autogol

Video FCSB - Farul 2-3. Ce nebunie! Autogol al "roș-albaștrilor" în minutul 90+5 și gol al constănțenilor în minutul 90+6

FOTBAL:FCSB-FARUL CONSTANTA, SUPERLIGA SUPERBET (29.01.2023)

Video FC Argeș - FC Botoșani 0-2. Moldovenii leagă a doua victorie consecutivă și urcă 5 locuri în campionat

gol

Video "U" Cluj - Rapid 0-0. Remiză în noroi în deschiderea etapei a 23-a din Liga 1

u cluj rapid

Video FC Voluntari - Gaz Metan Mediaș 3-1. Ilfovenii își consolidează locul trei în Liga 1

rata

Video Sepsi - Universitatea Craiova 3-1. Meci "nebun", cu un gol în secunda 23, alt gol înscris cu mâna și altul anulat

FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-UNIVERSITATEA CRAIOVA, LIGA 1 CASA PARIURILOR (28.01.2022)