47 rezultate pentru eticheta

liga nationala handbal

Video Final dramatic în semifinala Ligii Naţionale, CSM Bucureşti - Steaua

HANDBAL MASCULIN:CSM BUCURESTI-STEAUA BUCURESTI, LIGA ZIMBRILOR (7.05.2018)

Steaua - CSM Bucureşti 29-21. "Roş-albaştrii" au condus cu 9-0 şi au primit primul gol în minutul 19

csmb handbal

Video Dunărea Brăila - HCM Râmnicu Vâlcea 26-18. Echipa lui Buceschi şi-a asigurat locul 2 în Liga Naţională

dunarea braila

Video HC Zalău - HCM Rm. Vâlcea 32 - 21. Echipa oaspete a avut o primă repriză de coșmar

handbal zalau

Video HC Odorhei - Dinamo 30-27. Al doilea eșec al liderului din Liga Națională

odorhei dinamo

Video CSM Bucureşti - "U" Cluj 34-22. Campioanele, fără gol încasat în primele zece minute

csm buc u cluj

Video CSM Bucureşti - Dunărea Brăila 33-21. Victorie la scor a campioanei Europei în derby-ul Ligii Naţionale

csm buc braila

Video CSM Bucureşti - HC Zalău 30-18. Victorie categorică a campioanei în derby-ul etapei

csm buc zalau

Video Dunărea Brăila - CSM Bistriţa 32-25. Echipa lui Buceschi şi-a consolidat locul 2

braila bistrita

Video CSM Bucureşti - Unirea Slobozia 32-25. Victorie categorică a campioanei Europei

csm buc slobozia

Video Dinamo - HC Odorhei 27-27. Egal obţinut pe final de dinamovişti

dinamo odorhei

Video Bud, "Fotbalistul lunii septembrie" în Liga 1

bud cfr cluj

Dunărea Brăila şi CSM Bucureşti au egalat-o pe Corona. Toate au maximum de puncte în Liga Naţională

Adversarele CSM-ului vin la București cu doar 8 jucătoare de câmp! Meciul e sâmbătă, pe Digi Sport 1

danubius

Victorii în deplasare pentru Constanţa, Călăraşi şi Focşani

handbal constanta calarasi

HC Vaslui a realizat surpriza etapei la handbal. Victorie pe terenul lui CSM Bucureşti

csm buc vaslui

HC Vaslui și CSM Focșani au rămas în Liga Naţională

hc vaslui-1

Video Steaua va juca pentru locul 5 în Liga Naţională de handbal

handbal steaua

Video Dinamo - Poli Timișoara 30-26. Roș-albii, la o victorie de finala Ligii Naționale

dinamo timisoara handbal

Video HC Zalău - Dunărea Brăila 19-22. Al doilea eșec la rând pentru echipa lui Tadici

captura zalau

a:1:{i:0;s:5:"Video";} HC Vaslui - CSM Ploiești 27-27. Prahovenii rămân fără victorie din etapa a 10-a

captura handbal vaslui

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Dunărea Călărași – Steaua 32-33. Șanse de calificare în play-off

steaua handbal

VIDEO CSM Slobozia - CSM București 17-28. Campioana rămâne neînvinsă Liga Națională

captura handbal-1

VIDEO Minaur Baia Mare - Dunărea Călăraşi 35-28. Gazdele, la un punct de lider

captura handbal minaur

VIDEO HCM Constanța - Steaua 36-31. Gazdele au ajuns pe podium în Liga Națională

Constanta bucurie handbal

VIDEO CSM București – CSU Neptun 29-19. Oana Manea a revenit pe teren după 6 luni!

oana manea

VIDEO U Cluj- Dunărea Brăila 25-24. Victorie obținută în ultimele secunde

handbal cluj

VIDEO U Cluj - HCM Rm. Vâlcea 29-27. Amariei și-a învins antrenorul alături de care a obținut un titlu mondial

amariei

VIDEO HCM Râmnicu Vâlcea - CSM București 22-35. Fetele lui Mette Klit, tot pe podium

captura handbal csm

VIDEO Dunărea Brăila - HCM Baia Mare 21-30. Nouă victorii după primele zece etape

handbal baia mare

VIDEO HC Odorhei - Ştiinţa Bacău 27-27. Final de infarct, cu gol în ultima secundă

handbal odorhei

VIDEO U Cluj – SCM Craiova 21-25. A șasea victorie consecutivă pentru oltence

handbal craiova

VIDEO HC Zalău - SCM Craiova 28-25. Tensiuni la startul returului

VIDEO Planuri mari pentru HCM: "Vrem cupa, campionatul și un parcurs bun în cupele europene"

HCM Constanta

HCM Baia Mare-SCM Craiova 27-25. Băimărencele revin pe prima poziție a Ligii Naționale

iulia curea oltchim

VIDEO HCM vrea cel de-al treilea event, vineri, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1 (18:00)

captura premiere constanta handbal

VIDEO Potaissa Turda- "U"Suceava 31-27. Ardelenii se mențin pe 4

potaissa turda

HCM Constanța - "U" Cluj e ÎN DIRECT pe Digi Sport 2, de la ora 18:00. Repetiție pentru Champions League

preview hcm

VIDEO Poli Timişoara - CSM Bucureşti 33-24. Succes la pas al gazdelor

handbal timisoara

VIDEO Știința Bacău - Potaissa Turda 28 - 28. Final de infarct în Liga Națională