11 rezultate pentru eticheta

live fcsb

Video Hermannstadt - FCSB 1-3. Tănase, cu o ”dublă”, și Gnohere au salvat onoarea roș-albaștrilor

FOTBAL:AFC HERMANNSTADT-FCSB, LIGA 1 BETANO (30.09.2018)

FCSB - Rapid Viena 2-1. România e OUT din Europa! Cea mai amară victorie a steliștilor, care au sperat până la capăt

Balasa FCSB - Rapid Viena

Hajduk Split - FCSB 0-0. Moruţan, ocazie mare la ultima fază a meciului. Bălgrădean, erou în prelungiri

hajduk fcsb

Video FCSB - Craiova 2-0. Momcilovic şi Florin Tănase au adus victoria prin care roş-albaştrii şi-au consolidat locul 1

bucurie fcsb

LAZIO - FCSB 5-1. Prea mici pentru fotbalul adevărat! Umilinţă totală pe Olimpico

Lazio-FCSB Nedelcu gafa gol

Video Dinamo - FCSB 2-2. Roş-albaştrii au revenit în ultimele 10 minute şi au egalat în prelungiri

gol teixeira

FCSB - Lazio 1-0. Gnohere a adus prima victorie a roş-albaştrilor în faţa unei echipe italiene

gol gnohere lazio

Viktoria Plzen - FCSB 2-0. Primul eşec pentru Dică în actuala ediţie a UEL. Cehii s-au calificat

bucurie plzen

"Cel mai important meci din Israel din ultimele luni". "Cele două fețe" ale lui FCSB pot face diferența

dica fcsb hapoel

Cine câştigă la Ovidiu? "Hagi a vândut tot ce se putea vinde, noi am luat tot ce se putea lua"