17 rezultate pentru eticheta

live text halep

Halep Australian Open. Calificare entuziasmantă pentru Simona, care a trecut de Kaia Kanepi în turul 1

simona halep

Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi de la Cincinnati. Turneul de ÎN DIRECT la Digi Sport

Simona Halep Rogers Cup 2018

Halep - Petkovic 7-5, 6-0. Simona s-a calificat în optimile de la Roland Garros. Germanca a cedat după un prim set intens

Halep

Simona Halep îşi egalează cel mai bun rezultat al carierei la AO. Calificare fără emoţii în sferturile de finală

halep osaka

Video Simona Halep s-a calificat în turul secund la Washington, după 7-6, 6-0 cu Sloane Stephens

halep bun

Halep - Konta 7-6, 6-7, 4-6. La două mingi de locul 1 mondial. Karolina Pliskova, noul lider WTA

halep konta-3

Halep e în turul 3 la Wimbledon, după 7-5, 6-3 cu Haddad Maia. Ana Bogdan a fost eliminată

halep maia

Video Wozniacki - Halep 5-7, 6-4, 6-1. Simona a retrăit coșmarul de la Roland Garros și a ratat șansa de a deveni lider WTA

halep eastbourne-2

Video Simona Halep a câștigat în două seturi cu Ana Konjuh și e în ”sferturi” la St Petersburg!

halep FINAL

Halep, eliminată în optimi la Beijing. Românca a fost spulberată de locul 36 WTA

halep zhang

Simona Halep s-a calificat în optimi la Cincinnati. Victorie în mai puţin de o oră cu Annika Beck

halep cincinnati

Video Halep şi-a aflat adversara din "optimile" de la Wimbledon. Egalitate la capitolul întâlniri directe

alt halep

Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe Dominika Cibulkova

halep victorie madrid finala

Prestație impecabilă contra lui Karin Knapp. Simona Halep s-a calificat în optimi la Madrid

simona bun

Simona Halep a pierdut în sferturi la Indian Wells, 4-6, 3-6, în fața Serenei Williams

simona serena-1

Simona Halep a învins-o pe Ekaterina Makarova, 6-2, 6-4, în turul trei la Indian Wells!

simona victorie

Victorie clară a Simonei Halep, care merge în turul 3 la Indian Wells. Va avea o adversară solidă