live video europa league

Video Europa League | Stanciu, decisiv pentru Slavia, care merge în optimi. La fel și Rangers, cu Hagi în zi mare. Echipa lui Lucescu, calificare cu emoții

colaj uel

Casele de pariuri au publicat cotele pentru dubla CFR Cluj - Sevilla! Cotă imensă pentru calificarea ardelenilor

"Războiul total" dintre Ucraina și Rusia afectează și fotbalul. Decizie de ultimă oră luată la meciul Vorskla - Arsenal

colaj ucraina

UEFA Europa League, etapa a 3-a | Milan, învinsă acasă de Betis! Moți și Keșeru, remiză la Larnaca

Europa League

Video Krasnodar - Sevilla 2-1. Rușii au reușit golul serii și sunt liderii Grupei J

krasnodar 1

A marcat în ultimele secunde, după un an și jumătate, și l-a îmbogățit pe un parior. Suma enormă încasată

ben arfa

Incidente la Salonic înainte de PAOK-Chelsea. Anunţ neaşteptat al englezilor pentru propriii suporteri

Atmosfera pe stadionul din Salonic

VIDEO 16-imile UEFA Europa League, tur: Inter, egalată în prelungiri! Ajax şi Sevilla, victorii la limită

europa league

VIDEO Etapa a 5-a din grupele UEL. Rezumate, rezultate, clasamente și marcatori

uefa34

VIDEO S-a încheiat faza grupelor Europa League. Rezumatele şi clasamentele

europa league live video

VIDEO Rezumatele etapei a 5-a din Europa League şi echipele calificate în 16-imi

VIDEO Rezumatele etapei a 4-a din Europa League şi situaţia din grupe

UEL

LIVE VIDEO HIGHLIGHTS Europa League. Cele mai tari faze sunt AICI, în timp real

program europa league

VIDEO Toate rezumatele meciurilor primei etape din grupele Europa League

uel meciuri

VIDEO Se ştiu semifinalele Europa League. Programul şi VIDEO rezumatele din sferturi

europa league trofeu tragere la sorti

VIDEO Rezumatele optimilor Europa League şi echipele calificate în sferturi

optimi europa league 1

VIDEO REZUMATELE meciurilor din ultima etapă a grupelor Europa League. Lista celor 32 de echipe calificate

Uel evergreen

VIDEO Rubin - Inter 3-0.  Ruşii vor încheia grupa H pe primul loc

rubin gol inter

VIDEO Grupele UEFA Europa League - etapa a 5-a. Rezumatele, scorurile, marcatorii şi clasamentele

LIVE VIDEO HIGHLIGHTS Europa League

UEL

VIDEO Rezultatele şi marcatorii din etapa a 4-a a grupelor Europa League. AIK - PSV 1-0, NAPOLI - DNEPR 4-2

portarul lui Dnepr lastuvka

VIDEO Molde - Steaua 1-2. Echipa lui Reghecampf este 90% în "16"-imi!

steaua molde

Premieră în România: LIVE VIDEO HIGHLIGHTS! Cele mai tari faze VIDEO ale tuturor meciurilor din Europa League - în timp real pe digisport.ro

europa league header 6666

VIDEO Steaua - FC Copenhaga 1-0. Roș-albaștrii sunt liderii Grupei E, după o victorie norocoasă acasă

bucurie steaua

Rezultatele și marcatorii meciurilor etapei a doua din grupele Europa League

UEL 2013

Rezultatele din Europa League şi marcatorii! 61 de goluri înscrise în prima etapă