239 rezultate pentru eticheta

live video

VIDEO Cordoba - Barça 0-8. Triplă Luis Suarez, dublă Messi, în cea mai cateogrică victorie din acest sezon

suarez cordoba

VIDEO Benfica - FC Porto 0-0. Ce ratări în derby-ul lusitan! Titlul, aproape de Lisabona

capturanou benfica

VIDEO Concordia - FC Braşov 1-1. Egal spectaculos în primul meci al zilei în Liga 1

chiajna - brasov 1-1

VIDEO Olanda - Spania 2-0. Echipa lui Hiddink s-a impus cu două goluri marcate în debutul partidei

olanda spania

VIDEO Fiorentina - Roma 1-1. Seydou Keita a adus egalarea târziu și a amânat suspansul!

bucurie keita

VIDEO Gyor - HCM Baia Mare 29-23. Calificarea în sferturile Ligii se va decide cu Viborg

captura gyor hcm meci

VIDEO Barça, la un pas de a 5-a finală de Cupă în 7 ani! Semifinalele competiției, ÎN DIRECT la Digi Sport

barcelona villarreal

VIDEO Granada - Barcelona 1-3. Suarez și Rakitic, goluri și câte o pasă decisivă

captura bucurie rakitic

Iker Casillas joacă azi meciul cu numărul 500 în La Liga! Îl poate depăși pe Raul la victorii în tricoul lui Real

iker cass

VIDEO Liverpool-Beșiktaș 1-0. Balotelli a intrat și a marcat. Ratare uriașă a lui Lallana!

gol balotelli liverpool - besiktas

VIDEO Roma-Lazio 2-2. 'Celeștii' au condus cu două goluri la pauză. Al 57-lea egal din Derby della Capitale

gol as roma totti

VIDEO PSG - Marseille 2-0. Lupta la titlu, relansată

cavani

VIDEO Liverpool - Real Madrid 0-3. Gol Ronaldo și "dublă" Benzema! Lecție de fotbal înainte de El Clasico

BUCURI GOL REAL

VIDEO Fiorentina-Inter 3-0. Încă o înfrângere la scor pentru trupa lui Mazzarri

fioren

VIDEO Barcelona - Bilbao 2-0. Catalanii sunt lideri în Primera Division după o victorie grea

Neymar gol

VIDEO Real Madrid - Villarreal 4-2. Dublă pentru Benzema și spectacol Bale, în absența lui Cristiano

karim benzema real villarreal

VIDEO Malaga - Atletico 0-1. Koke a marcat golul care îi duce pe madrileni la trei puncte în fața Barcelonei

koke marcator malaga atletico

VIDEO Real Madrid - Real Sociedad 5-1. "Triplă" pentru Cristiano Ronaldo!

baschet

LIVE TEXT&VIDEO "U" Cluj - Vaslui (20:30), Digi Sport 1. Emoţii cu retrogradarea

vaslui - u cluj

LIVE TEXT&VIDEO Severin - Petrolul (18:00), Digi Sport 1. "Găzarii" pot trece pe locul 2

petrolul severin

LIVE VIDEO Returul semifinalelor UEFA Champions League: Dortmund, prima calificată

poza ucl

VIDEO Newcastle - Liverpool 0-6. Umilință maximă!

liverpool newcastle gerrard

VIDEO Braşov-Chiajna 3-2. Prima victorie în 2013

brasov-chiajna bucuria brasovului

VIDEO PSG - Marseille 2-0, în derby-ul de tradiție al Franței

joey barton psg

VIDEO Galatasaray - Schalke 1-1. Drogba și Burak n-au fost suficienți pentru victorie

galata schalke

Programul partidelor transmise LIVE VIDEO pe digisport ro

VIDEO Juve - Sampdoria 1-2, eșec nescontat al campioanei

doria juve

VIDEO Swansea - Manchester United 1-1. Evra și Michu au marcat în meciul etapei!

rooney swansea

VIDEO Ajaccio - Marseille 0-2. Frații Ayew au semnat prima înfrângere "acasă" a corsicanilor