7 rezultate pentru eticheta

lyon juventus

O nouă lovitură pentru Lyon! L-a pierdut pe jucătorul care a semnat victoria cu Juventus dintr-un motiv neobișnuit

Olympique Lyon v Juventus - UEFA Champions League Round of 16: First Leg

Video Cristiano Ronaldo şi Paulo Dybala, filmaţi când îşi criticau coechipierii la pauza meciului Lyon - Juventus

Juventus v SPAL - Serie A

Video Reacţia furioasă a lui Cristiano Ronaldo, după ce un copil a intrat pe teren la Lyon! Portughezul i-a certat pe stewarzi

Maurizio Sarri, revoltat de arbitrajul de la Lyon: "În Serie A am fi primit două penalty-uri!"

Juventus v Brescia Calcio

Video Lyon - Juventus 1-0. Surpriză în optimile Champions League! Echipa lui Tătărușanu visează la sferturi

Video Panică la Juventus! Matthijs de Ligt și-a spart capul la Lyon. Gestul superb de după accidentare al olandezului