15 rezultate pentru eticheta

manchester city tottenham

Video Manchester City - Tottenham 3-3, meci nebun în Premier League. Liverpool - Fulham 4-3 / Chelsea - Brighton 3-2

Guardiola a stârnit hohote de râs. Echipa care îi dă "fiori" în Premier League

Tottenham Hotspur v Manchester City, Premier League, Football, Tottenham Hotspur Stadium, London, UK - 05 Feb 2023

Video Manchester City - Tottenham 4-2. Spectacol total pe Etihad! Campioana a reușit "remontada" în doar 20 de minute

Manchester City v Tottenham Hotspur, Premier League - 19 Jan 2023

Video Manchester City - Tottenham 1-0. Formația pregătită de Pep Guardiola a câștigat Cupa Ligii Angliei

Video Kompany a avut forţa să recunoască: "Sunt pentru justiţie în fotbal" | Manchester City - Tottenham 4-3

Vincent Kompany

"Blestemați!" Sfertul de finală Manchester City - Tottenham a făcut înconjurul lumii: "De la delir la disperare"

colaj presa

Tottenham înfruntă Ajax cu patru jucători crescuţi de olandezi: "Băieţii tăi vin acasă"

Toby Alderweireld

Man. City - Tottenham 4-3 | Sissoko n-a știut că echipa sa s-a calificat în semifinalele UCL: "Un șoc emoțional incredibil"

Manchester City v Tottenham Hotspur - UEFA Champions League Quarter Final: Second Leg

Reacţia obscenă a lui Fernandinho, după ce lui Manchester City i s-a anulat golul care ar fi dus-o în semifinalele UCL

Fernandinho VAR

Monumental! Guardiola, definiția deznădejdii. Ce au putut să facă rivalii de la Liverpool după anularea golului din minutul 90+3

pep

Reacția lui Pep Guardiola după eliminarea dureroasă din Champions League

pep guardiola

Video Momente incredibile pe Ettihad. VAR-ul a lăsat-o acasă pe Manchester City, după golul anulat din prelungiri. Verdictul lui Ion Crăciunescu

tottenham manchester city

Moment istoric în Champions League. Performanță incredibilă pentru Manchester City și Tottenham

city

FAZA ZILEI: Mancini s-a plictisit la City – Tottenham 2-1! Tehnicianul a adormit pe bancă înainte de pauză!