13 rezultate pentru eticheta

marele premiu al canadei

Video Max Verstappen a câștigat MP al Canadei! Olandezul l-a egalat pe Ayrton Senna la numărul victorii în Formula 1

01 VERSTAPPEN Max (nld), Red Bull Racing RB19, action during the Formula 1 Pirelli Grand Prix du Canada, 8th round of th

Ferrari a cerut revizuirea penalizării primite de Sebastian Vettel la Montreal și așteaptă schimbarea deciziei

Sebastian Vettel

Video Sebastian Vettel, protest genial, după ce a fost penalizat în MP al Canadei și a terminat pe locul 2

vettel final Canada nr1

Video Vettel, pole-position și record în MP al Canadei. L-a bătut pe Hamilton în ultimele secunde. Accident și steag roșu pe pistă

colaj vettel hamilton

Video Gafa anului în Formula 1: supermodelul Winnie Harlow a anunţat finalul cursei cu un tur mai devreme

formula 1

Video Verstappen a dominat primele antrenamente de la Montreal. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

Max Verstappen

Video Hamilton a câștigat, pentru a 6-a oară, Marele Premiu al Canadei. Vettel a terminat abia pe locul 4