333 rezultate pentru eticheta

marseille

Video Marseille - Lille 2-0. A treia victorie consecutivă în campionat

marseille lille

Video Lovitură în Cupa Ligii Franței! Marseille, eliminată de Sochaux după penalty-uri

sochaux marseille

Video Dijon - Marseille 1-2. Prima victorie în deplasare pentru OM

gomis marseille

Video Marseille - Nancy 3-0. 8 meciuri fără înfrângere pe Velodrome

thauvin

Video AS Monaco - Marseille 4-0 Primă repriză de senzație pentru gazde care sunt pe primul loc în Franța

monaco

Fratele lui Batshuayi nu joacă azi pentru Marseille dintr-o neglijenţă incredibilă

leya iseka

Video Marseille - Bordeaux 0-0. Al doilea egal consecutiv al lui OM în Ligue 1 după venirea lui Rudi Garcia

marseille bordeaux

OFICIAL: Rudi Garcia, noul antrenor al lui Marseille

rudi garcia

Olympique Marseille are un nou patron! Investiţii de 200 de milioane de euro

om

Video Marseille - Metz 1-0. Victorie înaintea derby-ului cu PSG

Meci special pentru Marseille. Olympique, clubul cu cele mai multe meciuri în Ligue 1

tricou record marseille

Video Marseille - Lyon 0-0. "Derby-ul olimpic", primul meci al lui OM cu noul patron în tribune

marseille lyon

Olympique Marseille, vândută pentru o sumă surprinzătoare

marseille

Video Balotelli e primul italian care înscrie o dublă în Ligue 1 în ultimul deceniu

balotelli doppietta

Înlocuitor din Franţa pentru Cristian Lopez. CFR Cluj a adus un fost atacant al lui Marseille

omrani marseille

Marseille îşi schimbă patronul. Un american va prelua clubul francez

marseille lorient

Video Marseille - Toulouse 0-0. Jucătorii gazdelor au fost huiduiţi de fani la final

bielsa lazio

Trei fani ai Rusiei au fost condamnați la închisoare cu executare pentru incidentele din Marsilia

rusia englia incidente

Ibrahimovic, după câștigarea celui de-al 12-lea trofeu cu PSG: ”Am venit, am văzut, am cucerit”

zlatanibra

Video Monaco - Olympique Marseille 2-1. Gazdele au revenit pe locul doi, în Ligue 1

om

Clubul Olympique Marseille, scos la vânzare: "Îl cedez celui mai bun investitor"

OM1

Video Fanii lui Marseille au pus melodia din Benny Hill pe Stade Velodrome, pentru a râde de propriii jucători

marseille

Video Marseille - Rennes 2-5. Meci rezolvat în primele 14 minute

gourcuff

Video Lorient – Marseille 1-1. Oaspeţii au înregistrat al 15-lea egal din acest sezon

marseille

Michel: "Sunt capabil să antrenez Realul. Mă simt pregătit"

michel real

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Marseille – Saint-Etienne 1-1. Gazdele au egalat în ultimele secunde, în zece oameni

marseille etienne

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Marseille - PSG 1-2. Al nouălea succes consecutiv în clasicul Franţei

marseille psg-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Montpellier - Marseille 0-1. Al 11-lea meci la rând fără înfrângere în Ligue 1

montpellier om

VIDEO Marseille - Lille 1-1. Gazdele, 9 meciuri la rând fără succes, pe Velodrome

marseille

VIDEO Caen - Marseille 1-3. Victorie după patru remize consecutive

marseille caen

VIDEO Marseille - Montpellier 2-2. Fosta campioană din Ligue 1 nu mai știe să câștige

marseille montpellier

VIDEO Rennes - Marseille 0-1. A patra victorie consecutivă, în deplasare

capt rennes marseille

VIDEO Olympique Marseille - AS Monaco 3-3. Spectacol total pe Velodrome

marseille-1

VIDEO Marseille - Lorient 1-1. Două goluri anulate gazdelor, câte unul pe repriză

Djibril Cisse a fost arestat, după ce ar fi încercat să-şi şantajeze un coleg

valbuena cisse

Pedepse cu închisoarea pentru 3 fani ai lui Marseille, după incidentele de la meciul cu Lyon

marseille-1

VIDEO Huliganii lui Marseille au devastat terasele din Groningen, înaintea meciului din Europa League

marseille

Fanii Bastiei au interdicție! Doar fanii lui Marseille au dreptul să intre la meci

Marseille

Dezvăluiri despre temperamentul lui Bielsa: "M-a chemat la plimbare pe un deal. Voia să ne batem!"

marcelo bielsa translator

VIDEO Reims - Marseille 1-0. Înlocuitorul lui Marcelo Bielsa a debutat cu stângul

marseille reims

Conducerea lui Olympique Marseille îl acuză pe Bielsa: ”A pus interesele personale deasupra clubului”

bielsa mars

VIDEO Marseille - Juventus 2-0. Khedira s-a accidentat și a ieșit încă din minutul 20

marseille gol

Ligue 1 a cheltuit cel mai puţin dintre campionatele de elită. Top 5 achiziţii ale verii