334 rezultate pentru eticheta

marseille

AC Milan oferă 28 de milioane de euro pentru doi jucători de la Olympique Marseille

gianni imbula as monaco marseille

VIDEO PSG a primit trofeul campioanei, după a noua victorie la rând. Monaco merge în UCL

psg

VIDEO Marseille-Monaco 2-1. Trupa lui Bielsa rămâne în cursă pentru locul trei

omarseille

VIDEO Nantes - Marseille 1-0. Trei eșecuri la rând! Oaspeții au avut o bară în prelungiri

nantes marseille

VIDEO Ibrahimovic e la un pas de un nou record în Franţa. Derby-ul OM-PSG e pe Digi Sport 3, la ora 22:00

ibra psg

VIDEO Duminică se joacă derby-ul Marseille - PSG, iar rivalele la titlu speră la remiză

marseille psg

VIDEO Marseille a marcat târziu cu Lyon, dar arbitrii nu au validat golul! SONDAJ: A trecut mingea linia porții?

ocampos gol valabil

VIDEO Toulouse - Marseille 1-6. Echipa lui Bielsa, prima victorie după patru meciuri. Grigore, căpitan la învinși

marseille

Efectul si defectul Bielsa. 3 finale care o pot salva pe Marseille

gignac bielsa prim plan

VIDEO Un jucător de la Marseille poate fi suspendat tot sezonul după un gest urât

captura pumn rennes

Adversarii s-au săturat de atitudinea lui Ibrahimovic: "Îmi vine să-l lovesc în figură"

zlatan fanni

VIDEO Nice-Marseille 2-1. Trupa lui Bielsa pierde teren în lupta la titlu

captura nice-marseille

Încă un portar la Dinamo? Un fost jucător al Rapidului, gata să revină în Liga 1 după mai mult de cinci ani

elinton andrade

Marseille va deschide anul în Ligue 1. Bielsa: "Echipa se prezintă excelent". Situația transferurilor la OM

bielsa marseille

VIDEO Marseille - Lille 2-1. Fără Payet, scos din lot, gazdele au urcat peste PSG

marseille lille

Lupta pentru titlu în Ligue 1, cea mai strânsă din Europa

bielsa-1

Bielsa a anunțat deja că va pleca de la Marseille dacă nu se va califica în UCL. Este o variantă pentru Barça

bielsa alexis sanchez

Bielsa recunoaște superioritatea campioanei PSG: "Rezultatul e just"

bielsa

Zlatan Ibrahimovic a revenit la antrenamente și este apt pentru derby-ul cu Marseille

marseille psg zlatan

Miracolul Bielsa! OM a reușit ceea ce miliardarii de la PSG nu au izbutit niciodată

marseillet

Nicio surpriză: Real Madrid este echipa cu cele mai multe goluri marcate din Europa!

marcatori

VIDEO Marseille - St. Etienne 2-1. Echipa lui Bielsa merge ceas și speră la primul titlu după 5 ani!

marseille victorie

VIDEO Marseille a marcat 19 goluri în 7 etape, dar Bielsa trage un semnal de alarmă

fernandao

Sezonul 2014-2015 al Ligue 1 e ÎN DIRECT la Digi Sport. Prima etapă începe pe 8 august, cu PSG-Reims

marseille amanat

VIDEO Marseille - Bordeaux 2-2. Gazdele au revenit de la 0-2 într-un singur minut

marseille bordeaux

Marseille, prima fostă campioană europeană cu 0 puncte în grupele UCL

marseille dortmund

VIDEO Marseille - Dortmund 1-2. Calificați în minutul 87! OM, eșecuri pe linie în grupă

dortmund marseille klopp fericit

Newcastle are mai mulți marcatori francezi decât 18 echipe din Ligue 1!

remy marcator newcastle

VIDEO Napoli - Marseille 3-2. Higuain a evitat surpriza, iar criza francezilor continuă

napoli marseille

VIDEO OM, învinsă de „vulturi”: Nice-Olympique Marseille 1-0

nice om

VIDEO Marseille - PSG 1-2. Campionii au întors scorul în inferioritate numerică

psg om

VIDEO Keșeru se pregătește de duelul de foc cu Marseille, transmis LIVE pe Digi Sport 3

captura keseru gignac

VIDEO Marseille - Arsenal 1-2. "Tunarii" s-au impus ușor, iar Ozil a egalat un record

ozil marseille 1

VIDEO PSG și Monaco au un rival pe măsură! OM a pornit ca din pușcă în noul sezon

marseille

Flamini a refuzat prelungirea contractului cu Milan şi vrea să plece

flamini mfx

Românii se duelează chiar din prima etapă în Ligue 1. Programul sezonului viitor

sougou

VIDEO Jucătorul preferat al lui Jose Mourinho este unul dintre adversarii din UCL