Suspendat după filmuleţul care a înfuriat Germania. "Dinamitează eforturile luptei împotriva coronavirusului"

Everyday Life Fundamentally Altered As Measures To Stem Coronavirus Spread Are Tightened

Vestea cea mare vine din Germania. Toate cele 16 landuri au spus DA pentru reluare!

Nemţii fac primul pas. Fotbal cu 239 de oameni pe stadion. Cum au ajuns la acest număr

S-a terminat cu fotbalul în 2020? Anunțul unui virusolog german: "Sunt convins că așa va fi"

Gremio v Sao Luiz Play the Rio Grande do Sul State Championship With Closed Doors as a Precautionary Measure Against the Coronavirus

Victoria suporterilor. Schimbare de ultim moment în Bundesliga

Eintracht Frankfurt v 1. FC Union Berlin - Bundesliga

Reacţia lui Dietmar Hopp, miliardarul care a coalizat fotbalul german împotriva jignirilor ultraşilor

TSG 1899 Hoffenheim v FC Bayern

Video Haos în Bundesliga. Încă un meci a fost întrerupt după ce fanii au afișat bannere anti-Hopp

union-berlin

Video Dortmund - Schalke 2-4. Nebunie în Revierderby. Borussia a avut doi eliminaţi şi se îndepărtează de titlu

dortmund schalke

Video Dusseldorf - Bayern 1-4. Bavarezii au revenit pe primul loc în Bundesliga

Fortuna Duesseldorf v FC Bayern Muenchen - Bundesliga

Video Borussia Dortmund - Mainz 2-1. Dublă Jadon Sancho și parade de zile mari ale lui Burki

jadon sancho

Video Leipzig - Wolfsburg 2-0. Kampl și Wener au marcat golurile gazdelor

lepizig wolfsburg

Video Gladbach - Bayern Munchen 1-5. Campioana a egalat la puncte liderul Borussia Dortmund

bayern

Video Leipzig - Hoffenheim 1-1. Gazdele au 6 meciuri fără eşec, dar au ratat şansa de a urca pe podium în Bundesliga

RB Leipzig TSG 1899 Hoffenheim Bundesliga

Video Augsburg - Bayern 2-3. Dublă și assist Coman! Campioana a fost condusă de două ori

coman

Video Bayern - Schalke 3-1. Bavarezii au profitat de egalul Borussiei și sunt la 5 puncte de lider

robert-lewandowski

Video Hannover - Leipzig 0-3. Oaspeții au marcat toate cele 3 goluri din faze fixe

hannover leipzig

Video Leverkusen - Gladbach 0-1 . Alassane Plea a marcat golul de 3 puncte al oaspeților

Borussia Monchengladbach

Video Mainz - Eintracht Frankfurt 2-2. Dublele lui Quaison şi Jovic au decis meciul în prima repriză

1. FSV Mainz 05 v Eintracht Frankfurt - Bundesliga

Video Schalke - Bayer Leverkusen 1-2. Gazdele sunt la un singur punct de retrogradare

FC Schalke 04 v Bayer 04 Leverkusen - Bundesliga

Video Borussia Monchengladbach - Nurnberg 2-0. Hazard a ratat un penalty, înainte să deschidă scorul

Video Mainz - Hannover 1-1. VAR-ul a decis rezultatul final, în al 10-lea minut de prelungire

mainz hannover

Video Schalke - Nurnberg 5-2. Cele mai multe goluri ale etapei! ”Minerii” s-au desprins abia pe final

bucurie schalke

Breaking News Bundesliga pornește la drum! Digi Sport transmite campionatul Germaniei în următorii 3 ani