Reacția lui Bogdan Lobonț după ce i s-a cerut demisia. ”Și Spalletti și Sarri sunt contestați!”

lobont spalletti sarri

Exclusiv Gigi Mulţescu, noul antrenor al Petrolului. Detaliile mutării

Gigi Multescu

Video Pandurii - Petrolul 0-2! Ploieștenii au jucat o repriză în 10! Penalty ratat de gorjeni. Toate rezultatele

pandurii petrolul

Video U Cluj - CS Balotești 0-0. Ratări uriașe, cum rar se văd. Programul și rezultatele etapei a 18-a din Liga 2

U cluj Balotesti captura

Exclusiv Accidentare horror la ASU - Pandurii! Ambulanța a venit după 20 de minute. ”M-am ales cu trei fracturi!”

denis brinzan

Exclusiv Reacția imediată a șefilor de la UTA, după ce Janos a fost amenințat de Ionuț Popa

norbert janos

Video UTA - FC Argeș 1-2. Snagov - U Cluj 0-0. Programul și rezultatele etapei a 17-a din Liga 2

uta arges

Video U Cluj - Aerostar Bacău 3-2. Takacs, gol de generic! Rezultatele etapei din Liga 2 și clasamentul

U Cluj

Video UTA - Foresta Suceava 1-0. Rezultatele ultimei etape a anului în Liga 2

c UTA gol bucurie

Etapa surprizelor în liga a doua! Victorii pentru Universitatea Cluj și FC Bihor, remiză la Constanța