12 rezultate pentru eticheta

meciuri psg

Video PSG - Nantes 3-1. Meci superb la Paris! Gazdele au rezolvat partida în 10 oameni, după ce au încasat un gol cu câlcâiul

profimedia-0644116786

Video Neymar, golul 400 al carierei! A înscris din acțiune după 6 luni și a afișat un mesaj emoționant: "Fanul tău etern"

neymar

Ce scrie L'Equipe după primul eșec suferit de PSG în era Messi: "Nu au produs nimic"

profimedia-0636219158

Video Metz - PSG 1-2. Hakimi, eroul oaspeților! Messi a lipsit

profimedia-0633585106

Video Moment istoric: Messi a debutat la PSG! Neymar i-a lăsat locul în teren

messi neymar

Video Brest - PSG 2-4. Meci de cinci stele, fără Messi și Neymar. Goluri superbe

Paris Saint Germain v RC Strasbourg - Ligue 1 Uber Eats

O vedetă de la PSG pune piciorul în prag după ce Lille s-a desprins în cursa pentru titlu: "Nu se mai poate așa!"

Match nul entre le PSG et Rennes (1-1) ŕ l'issue de la rencontre de Ligue 1 Uber Eats

Video PSG - St-Etienne 3-2. Icardi a dat lovitura în minutul 90+5 și campioana se apropie de locul 1. Cum arată clasamentul

profimedia-0606300759

Video Olympique Lyon - PSG 2-4. Mbappe&Co au revenit pe primul loc după ce Lille s-a încurcat

profimedia-0599755316

Mesajul războinic al lui Di Maria din timpul meciului cu Dortmund: "Vreau să dăm șapte goluri, să-i umilim"

Real Madrid v Paris Saint-Germain: Group A - UEFA Champions League

Video Neymar și Mbappe l-au ironizat pe Haaland după calificarea în sferturile Champions League! Imaginile au devenit virale