139 rezultate pentru eticheta

meciuri serie a

Video Inter Milano - Juventus 1-1. Egal în Derby d'Italia. Nerazzurrii nu câştigă acasă de 4 meciuri

inter juventus

Video Cristiano Ronaldo a atins o nouă bornă istorică, prin golul marcat în Derby d'Italia

ronaldo inter juventus

Video&Foto "Game over!" Juventus nu a fost iertată de rivalii de la Inter, după eliminarea din Champions League

Inter-juve game over captura

Video "Era printre cei mai lucizi şi mai în formă". Accidentarea lui Chiricheş îi dă bătăi de cap lui Carlo Ancelotti

chiriches accidentare napoli atalanta

Video Ştefan Radu nu scapă de problemele medicale. A ieşit accidentat în startul meciului Lazio - Chievo

radu accidentat

Video Frosinone - Inter 1-3. Icardi a fost integralist, dar nu a reușit să marcheze

icardi

Video Chievo - Napoli 1-3. Veronezii au retrogradat matematic, cu 6 etape înainte de final. Chiricheș, integralist

chievo napoli

Video AC Milan - Lazio 1-0. Un penalty transformat de Kessie a decis duelul de pe San Siro

Milan

Video SPAL - Juventus 2-1. Torinezii au condus la pauză, dar au ratat şansa de a deveni matematic campioni

spal juventus serie a

Video Napoli - Genoa 1-1. Ionuț Radu, parade de zile mari în fața echipei lui Ancelotti

ionut-radu

Video Inter - Atalanta 0-0. Icardi, prima apariție pe Giuseppe Meazza după aproape două luni

inter atalanta

Ionuţ Radu, în colimatorul fanilor lui Genoa. Ce s-a întâmplat şi reacţia portarului

ionut radu

Video Revenire spectaculoasă a lui Mauro Icardi. Huiduit de propriii fani, a fost omul meciului la Genova

icardi genoa

Video Genoa - Inter 0-4. Ionuţ Radu, un nou meci de coşmar în faţa fostei echipe

Genoa CFC v ACF Fiorentina - Serie A

Exclusiv Ionuţ Radu: "Victoria cu Juve e pe locul 2 în cariera mea". Ce spune despre un transfer şi despre naţionala mare

Genoa CFC v Atalanta BC - Serie A

La primul meci cu Ronaldo în afara lotului, Juve a pierdut pentru prima oară în Serie A. Genoa i-a luat 4 puncte din 6

genoa juventus final

Video Genoa a primit penalty cu Juventus, dar VAR a întors complet decizia. Ce s-a întâmplat

colaj var genoa juve

Video A marcat golul anului, dar nu i-a fost acordat. Execuţie incredibilă în Serie A

gol anulat captura

Video Inter - SPAL 2-0. Succes crucial pentru nerazzurri, înainte de Derby della Madonnina

FC Internazionale v SPAL - Serie A

Video Napoli - Juventus 1-2. Super gol marcat de Pjanic, doi eliminați și un penalty ratat

SSC Napoli v Juventus - Serie A

Video AC Milan - Sassuolo 1-0. Rossonerii urcă pe podium în Serie A, după a 4-a victorie la rând

milan sassuolo

Video Empoli - Parma 3-3. Gazdele au smuls un punct în prelungiri

empoli parma

Video AC Milan - Empoli 3-0. Piatek a marcat din nou, iar echipa lui Gattuso e la un punct de rivala Inter

piatek milan empoli

Video Napoli - Torino 0-0. Festival de ratări pe San Paolo. Juventus s-a desprins la 13 puncte

insigne

Video Juventus - Parma 3-3. Oaspeții au dat lovitura la ultima fază! Dublă Cristiano Ronaldo

juventus parma

Video Juventus - Chievo 3-0. Ronaldo a ratat un penalty. Goluri Douglas Costa, Emre Can și Rugani

Torino FC v Juventus - Serie A

Video Genoa - AC Milan 0-2. Ionuț Radu n-a avut nicio șansă la execuțiile lui Suso și Borini

Video Empoli - Inter 0-1, Genoa - Fiorentina 0-0, Parma - Roma 0-2 și Lazio - Torino 1-1. Toate golurile

meciuri Serie A

Video Juventus - Sampdoria 2-1. Egalată în prelungiri, campioana Italiei a fost salvată de VAR

captura var

Video Fabio Quagliarella a sărbătorit semnarea unui nou contract cu un gol antologic

Fabio Quagliarella

Video "Ucigaşul" de granzi. Mario Mandzukic e omul decisiv pentru Juventus, în meciurile cu marile rivale

Mandzukic

Higuain, unul dintre motivele crizei de la Milan. Record negativ pentru "Pipita"

AC Milan v ACF Fiorentina - Serie A

Video Roma - Genoa 3-2. Ionuț Radu, titular pe Olimpico! Nu a putut evita înfrângerea. Ocazii mari ratate de oaspeți

ionut-radu

Video Milan - Torino 0-0. ”Diavolii”, la 3 puncte de rivala Inter. Toro, neînvinsă în deplasare

Milan

Video Cagliari - Roma 2-2. După 0-2 în minutul 85, sarzii au egalat la ultima fază, cu doi oameni în minus

Cagliari v AS Roma - Serie A

Video Lazio - AC Milan 1-1. Romanii, care au marcat ambele goluri, s-au salvat în minutul 90+4!