33 rezultate pentru eticheta

meciuri ucl

Video Real Madrid - Manchester City 3-3. ”Thriller” pe Santiago Bernabeu, în manșa tur a sferturilor de finală

city real

Video Champions League | Real Madrid - Napoli 4-2, Bayern - Copenhaga 0-0, Arsenal - Lens 6-0, Benfica - Inter 3-3

Das Logo der UEFA Champions League. Fussball UEFA Champions League, Vorrunde 4. Spieltag: Roter Stern Belgrad - RB Leipz

Video Copenhaga - Manchester United 4-3 / Real Madrid - Braga 3-0 / Bayern - Galatasaray 2-1. Toate rezultatele

trofeu ucl

Cei de la Barcelona și-au turnat cenușă în cap după ce au pierdut și cu Șahtior

Video Champions League | Chelsea - Milan 3-0, Real Madrid - Șahtior 2-1! Toate rezultatele și clasamentele

Football Logos, Krakow, Poland - 15 Dec 2021

Guardiola l-a comparat pe Haaland cu Cruyff şi cu "dragul prieten Ibrahimovic"

Manchester City v Borussia Dortmund, Champions League - 14 Sep 2022

Video Chelsea - Lille 2-0. Victorie ușoară pentru trupa lui Thomas Tuchel

Chelsea FC v Lille OSC: Round Of Sixteen Leg One - UEFA Champions League

Lineker, elogiu total pentru Man. City după ce trupa lui Guardiola a spulberat PSG în 45 de minute. "Absolut remarcabil"

UEFA Champions League Festival - Opening

Pjanic nu mai are niciun dubiu după ce a jucat cu Ronaldo, iar acum e alături de Messi

FIFA Ballon d'Or Gala 2015

Premieră mondială în Liga Campionilor: VAR realizat de la 1771 Km distanţă, la meciul de la Sevilla

var

Koeman îl lasă din nou acasă pe Messi. Antrenorul a mai renunţat la doi jucători

messi coutinho

Ghinionul lui Kovacs, norocul lui Haţegan. Românul a ajuns la patru meciuri consecutieve în UCL

hategan

"Eu sunt prost, eu exagerez. Eu sunt prostul proștilor în România!" Dan Petrescu, spumos înainte de CFR Cluj-Dinamo Zagreb

dan petrescu

Ronaldo a ieşit un car de nervi de pe teren când a fost schimbat de Sarri

ronaldo sarri

Video Spaniolii au dezvăluit ce le-a spus Messi colegilor pe tunel înaintea reprizei a doua din Barcelona - Inter

messi pe culoar

Ludogorets, OUT din Champions League. Rezultatele din turul 2 preliminar

ucl

Se ştiu toate echipele calificate în optimile de finală ale UCL! Rezultatele ultimei etape şi clasamentele

UCL logo

Video Rezultatele, marcatorii și clasamentele după prima etapă din UCL. Victorie dramatică pentru Real

ucl logo

Video Real Madrid a învins-o pe Man. City şi va juca finala Champions League cu Atletico Madrid

Bale gol City

Barcelona - Atletico, PSG - Man. City. Programul "sferturilor" din UEFA Champions League

tragere ucl

Video Se ştiu toate sfertfinalistele din Ligă. Bayern - Juve 4-2 (după prelungiri). Barcelona - Arsenal 3-1

collage champions

Favoritele s-au impus în partidele din turul optimilor Ligii. Rezultate și rezumate VIDEO

collage liga-1

PSG - Chelsea şi Benfica - Zenit, primele meciuri din optimile Ligii Campionilor. Programul complet

optimi ucl

S-a încheiat faza grupelor în Liga Campionilor. Toate echipele calificate. VIDEO Golurile din ultima etapă

colaj liga campionilor

VIDEO Etapa a 5-a din Ligă. Miercuri, patru calificate. Scoruri, clasamente, marcatori și rezumate

logo ucl-1

VIDEO Etapa a 4-a din Ligă. Trei echipe, calificate deja în ”optimi”, trei formații eliminate după patru runde

logo ucl

VIDEO Etapa a doua a fazei grupelor UEFA Champions League. Rezultatele, marcatorii şi clasamentele

ucl logo

Messi, Guardiola și relația lor specială

374829 374829 messi guardiola

VIDEO 11 echipe deja calificate în ”optimile” UCL. Rezultatele, clasamentele, marcatorii și rezumatele

ucl logo

VIDEO Șase echipe - număr record - s-au calificat deja în optimile de finală ale UCL

logo uefa champions league

VIDEO&SONDAJ Ratările serii din UEFA Champions League. De trei ori bară!

aubameyang

Spectacolul campionilor e la Digi Sport! Programul meciurilor din faza grupelor UEFA Champions League