208 rezultate pentru eticheta

mercedes

Video Bottas a câștigat MP al Emiratelor Arabe Unite. Imagini spectaculoase din finalul cursei

bottas

Video Mercedes a dominat primele antrenamente din MP al Braziliei

mercedes

Lewis Hamilton, după victoria din Canada: "O mare lovitură dată celor de la Ferrari"

hamilton canada

Mercedes menţine principiul egalităţii între piloţii săi

f1 benz

Marele Premiu al Rusiei! Tot ce trebuie să știi despre cursa de la Sochi, care e LIVE la Digi Sport 2, duminică, de la 15:00

hamilton putin vettel

Lewis Hamilton a dominat prima parte a sesiunii de teste de marţi, de la Barcelona

hamilton barcelona

Foto Pilotul anului în F1 și-a petrecut ziua de naștere la înălțime: ”Sunt fericit să mă aflu în paradis”

hamilton

Valtteri Bottas, în locul lui Nico Rosberg la echipa Mercedes AMG Petronas

valtteri bottas williams

Vettel infirmă zvonurile care îl dădeau la Mercedes. Cine e favorit să-i ia locul lui Rosberg

vettel rosberg formula 1 1

News Alert Lewis Hamilton riscă să fie concediat de Mercedes!

lewis-2

Rosberg, la un podium de primul său titlu mondial: "Nu va fi o cursă diferită"

rosberg-1

Video Hamilton a câștigat MP al Braziliei, titlul mondial se decide în ultima etapă! Cursă plină de incidente

hamilton brazilia

Palmer va concura pentru Renault în 2017. Bătaie pentru ultimele locuri disponibile

palmer renault

Hamilton a uitat de conflictul cu Mercedes: "Cea mai bună decizie din viaţa mea să vin aici"

hamilton mercedes

Mercedes vrea să egaleze un record istoric în Marele Premiu al Statelor Unite

mercedes

Mercedes nu va face apel împotriva penalizării de 10 secunde aplicate lui Rosberg. Clasamentul general

rosberg

Video Un nou incident între Hamilton și Rosberg. Germanul, penalizat cu 10 secunde și două puncte

hamilton rosberg

Nico Rosberg, cel mai rapid în primele antrenamente libere ale MP al Austriei

mercedes

Rosberg, cel mai rapid în prima sesiune de încercări libere de la Bahrain

rosebrg

Un fost campion mondial îi prevede un viitor strălucit lui Hamilton: "Poate depăşi recordul lui Schumacher"

hamilton-1

Lewis Hamilton: "Mi-am împlinit un vis din copilărie, este incredibil să fiu triplu campion mondial"

lewis

Lewis Hamilton s-a impus la Austin şi a cucerit al treilea titlu de campion mondial

hamilton

Hamilton cere schimbări în Formula 1: "Vreau să văd curse mult mai strânse"

hamilton selfie

Lewis Hamilton a câştigat MP al Japoniei. Britanicul l-a egalat pe Ayrton Senna la numărul de victorii

f1 seul

Lewis Hamilton a câştigat MP al Italiei. Britanicul a riscat să piardă victoria! Clasamentele

hamilton victorie monza

Lewis Hamilton va pleca din pole position în MP al Italiei. A devansat piloţii Ferrari

hamilton monza

Niki Lauda recunoaşte că Mercedes a comis "o mare eroare" la MP de la Monaco: "E dezamăgitor pentru Lewis"

hamilton-2

Rosberg a câștigat Marele Premiu al Spaniei. Cursă dominată total de Mercedes

rosberg

Hamilton: "Nu mai există tensiune. Eu şi Rosberg am redevenit normali"

Hamilton și Rosberg au adus tuturor membrilor echipei Mercedes câte 10.000 €

rosberg hamilton

Hamilton, al 7-lea pole al sezonului! Mercedes pregătește șampania. Grila de start de la Soci

hamilton rosberg mercedes

Tot Mercedes AMG! Lewis Hamilton va pleca din pole position în Singapore

mercedes-lewis-hamilton-singapore-2013

Hamilton îl acuză pe Rosberg că l-a lovit în mod intenţionat în timpul MP al Belgiei

Nico Rosberg: "Sunt sută la sută german"

Hamilton și Rosberg au dominat prima sesiune de antrenamente din Monaco

Dominația Mercedes AMG continuă: Hamilton este în pole-position în Catalunya

lewis hamilton mercedes amg

Mercedes nu vrea să-i mai lase pe Rosberg și Hamilton să se lupte pentru victorii

Ferrari şi Mercedes susţin tehnologia FIA pentru consumul combustibilului

ferrari mercedes

Cei 7 piloți cu care Mercedes va concura în Campionatul German de Turisme în 2014

mercedes dtm

Rosberg scapă de sancțiuni. A fost iertat, după ce a încălcat regulile la Silverstone

rosberg judecat

Hamilton, revoltat din cauza pneurilor: "E inacceptabil, ne riscăm viețile!"

hamilton silverstone

VIDEO Vietoris, în pole pe Lausitzring. Premieră pentru Mercedes în 2013

Vietoris motorsport

Mercedes riscă excluderea din F1! Germanii au făcut un test exclusiv cu Pirelli

Echipele din F1 nu-și permit să plătească noile motoare, pentru sezonul viitor!

ferrari motoare

VIDEO Vettel a câștigat la pas în Bahrain și este lider în clasamentul general

vettel red bull

VIDEO Hamilton, penalizat cu cinci locuri pe grila de start, încă dinaintea calificărilor

lewishamilton

Parteneriat cu Mercedes. Force India schimbă strategia

force india

VIDEO Puterea obișnuinței: Hamilton a intrat la boxe la standul fostei sale echipe!

hamilton greseste boxa

11 echipe la startul noului sezon în Formula 1. Piloţii şi programul competiţiei