49 rezultate pentru eticheta

milos raonic

Foto Și-a văzut soțul cum suferă la Australian Open și a început să plângă

camille ringor

Canada, OUT de la Cupa Davis. Deținătoarea trofeului, eliminată în sferturi de Finlanda

Malaga Davis Cup Finals 2023

Milos Raonic, victorie în primul său meci după aproape doi ani

Milos Raonic - Wimblendon 2019

Încă o absență de la Australian Open: Milos Raonic, OUT!

Tennis Australian Open Men R3 Djokovic Vs Raonic, Melbourne, Australia - 14 Feb 2021

Imbatabilul Nole! Djokovic s-a impus la Cincinnati și rămâne neînvins în 2020

2020 ATP Cup - Brisbane: Day 4

Off Court At The 2019 Australian Open

Bouchard, luată la mișto într-o emisiune TV, chiar la ea acasă. Replică genială pentru "Genie"

genie

Milos Raonic a ajuns în careul de aşi la Indian Wells. Cu cine se va lupta pentru un loc în marea finală

Lucas Pouille, prima calificare din carieră în semifinalele unui turneu de Grand Slam

Lucas Pouille

collage pato raonic

Video Milos Raonic, în semifinalele unui turneu Masters după un an şi jumătate

raonic indian wells

La doi paşi de istorie! Roger Federer s-a calificat entuziasmant în semifinale la Wimbledon

federer wimbledon-1

Video Primii trei favoriți de la Queen's au fost eliminați. Seria de victorii a lui Murray a fost întreruptă

murray queens

Nadal, eliminat în sferturile de finală ale turneului de la Brisbane

nadal

În timp ce Murray și Djokovic se luptă pentru întâietate, Milos Raonic va ajunge pentru prima dată pe podium!

Video Exclusiv Carlos Moya: ”Simona e o jucătoare uriașă. Sper să ajungă numărul 1 mondial”

captura moya

Milos Raonic a pierdut în turul al doilea la US Open. Rezultatele zilei pe tabloul masculin

raonic

Video Exclusiv Raonic a reuşit al doilea cel mai puternic serviciu din istoria Wimbledon-ului, dar a pierdut punctul

raonic-2

Milos Raonic s-a calificat, pentru a doua oară în carieră, în semifinalele de la Wimbledon

raonic-1

Video Djokovic, din nou campion la Indian Wells. Sârbul, șase victorii din șase cu Raonic

djoj

Video Raonic, calificare în premieră la Indian Wells. Finala cu Djokovic, azi, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

novak-djokovic-v-milos-raonic

Video Fără surprize pentru favoriți: Raonic și Gasquet, calificări fără emoții

raonc

Federer a pierdut finala de la Brisbane, cu Raonic, şi a ratat primul titlu al anului

fedex

Milos Raonic a declarat forfait pentru Roland Garros!

milos raonic-1

Milos Raonic se va opera la piciorul drept şi poate rata turneul de la Roland Garros

Cum să câștigi doar cu serviciul. VIDEO Isner - Raonic, partidă cu 38 de ași, fără break în 39 de game-uri!

isner raonic

Nishikori și Raonic, în optimi la Miami. Doar canadianul a avut nevoie de trei seturi pentru victorie. Rezultatele

raonic-1

Milos Raonic l-a eliminat pe Rafael Nadal și va juca în semifinale la Indian Wells cu Roger Federer

raonic

VIDEO Federer și Nishikori s-au calificat în semifinalele Turneului Campionilor din grupa B

roger federer tenis

VIDEO Federer, după victoria cu Raonic: "Din fericire, el n-a jucat la fel de bine ca la Paris"

roger raonic

VIDEO Nishikori l-a învins pe Murray, la Londra! Federer a câștigat fără emoții cu Raonic

roger

VIDEO Djokovic a câștigat turneul Masters de la Paris! 6-2, 6-3 în finala cu Raonic

captura djokovic bucurie

Duel între Novak Djokovic și Milos Raonic în finala turneului ATP de la Paris!

raonic.djokovic

Puține surprize în turul 1 de la US Open. Djokovic a cedat 7 game-uri în primul meci

us open racheta djokovic

VIDEO Raonic, eliminat de la Halle. Kei Nishikori, calificat în „sferturi”. Meciurile de joi

raonic

Înfrângerea lui Raonic a stabilit cei 8 participanți la Turneul Campionilor

tenis londra o2 arena 1

Raonic l-a învins pe Haase la Paris și mai are șanse pentru calificarea la Londra

Gasquet, OUT de la Shanghai! Programul transmisiunilor de marți

richard gasquet

Chiar dacă a pierdut finala de la Tokio, Raonic se apropie de Turneul Campionilor