Minaur Baia Mare a transferat o handbalistă de națională! "Au insistat cel mai mult, am simțit că mă doresc"

HANDBAL FEMININ: UNIVERSITATEA CLUJ - HC ZALAU, LIGA NATIONALA

Fotbalul din Baia Mare depinde de nervii primarului. Întâi a anunţat desfiinţarea echipei, apoi a schimbat mesajul

FOTBAL:FCM BAIA MARE-CHINDIA TARGOVISTE, LIGA 2 (28.05.2016)

Exclusiv ”V-ați bătut joc de oraș!” Furios după ratarea promovării, primarul din Baia Mare a desființat imediat echipa

BAIA MARE - LIGA 3 - BARAJ PROMOVARE - CS MINAUR - ACS RECEA

S-au terminat meciurile tur din barajul pentru promovarea în Liga 2. Un portar a înscris din penalty

Liga 2 se vede la Digi Sport/ foto: frf.ro

Handball - Olympics: Day 3

FCSB a găsit fundaș stânga! Echipa lui Gigi Becali a transferat un nou jucător: ”E serios și muncitor, nu merge în club”

Sorin Șerban

Video CSA Steaua - Minaur Baia Mare 25-23. Victorie mare pentru steliști în primul meci din play-off

Steaua handbal play-off

Video Minaur Baia Mare - Poli Timișoara 31-23. Gazdele s-au calificat în "sferturile" Ligii Naționale

hora minaur

Lovitură de imagine pentru Minaur. Aduce fostul director general al lui CSM Bucureşti

caliman

Video Minaur - Dinamo 27-25. Alt antrenor, același deznodământ. A 3-a înfrângere în ultimele 4 meciuri

handbal dinamo-1

Video Minaur - Dinamo 30-26. Deținătoarea trofeului a părăsit Cupa României în optimi. Cele 8 formații calificate în sferturi

handbal dinamo

Video Minaur Baia Mare - Steaua 19-21. Oaspeţii s-au impus pe final, după ce au fost conduşi doar o dată

steaua handbal

Debut în forţă pentru Ştiinţa Bacău şi CSU Suceava la turneul de promovare în Liga Naţională

hc vaslui

Video Minaur Baia Mare - Dunărea Călăraşi 20-23. Al zecelea succes al sezonului

minaur

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Potaissa Turda- Minaur Baia Mare 39-29. Campioana, învinsă fără drept de apel

potaissa minaur

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Minaur Baia Mare - CSM Ploieşti 34-23. Gazdele au avut doar 8 jucători valizi

captura handbal baia mare

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Poli Timişoara - Minaur Baia Mare 26-24. Oaspeţii au fost la un pas de surpriză

timiosara handbal

FOTO Condiţii grele pentru Minaur: campionii au făcut deplasarea la Bucureşti cu maşinile personale

baia mare-1

VIDEO HC Reşiţa - Minaur Baia Mare 26-27. Peter Tatai și-a salvat echipa de la înfrângere

handbal resita

Minaur Baia Mare a rămas fără antrenor. Lars Walter a demisionat

antrenor minaur

VIDEO Minaur Baia Mare - CSM Focşani 27-23. Victorie lejeră pentru campioni

captura handbal minaur

VIDEO Minaur Baia Mare - Potaissa Turda 32-25. Victorie lejeră a campioanei en-titre

captura handbal baia mare-1

VIDEO Minaur Baia Mare - Motor Zaporozhe 35-30. Portarul Tatai și extrema Ivancsik au fost cei mai buni!

VIDEO Skopje și Baia Mare, singurele orașe din Europa cu mai mult de o echipă în grupele Ligii Campionilor

hcm baia mare

Probleme la Minaur, înainte de debutul în Ligă! Postul lui Lars Walther este în pericol, jucătorii vor să facă grevă

HANDBAL

VIDEO Minaur - CSM București 25-30. Reeditarea finalei sezonului trecut a revenit vicecampioanei!

captura minaur

VIDEO Supercupă decisă în prelungiri! Minaur Baia Mare - Energia Târgu Jiu 32-30. Revenire spectaculoasă

captura bucurie handbal

VIDEO 8 jucători noi au fost prezenţi la reunirea lui Minaur Baia Mare. "Echipa arată promiţător"

baia mare

VIDEO Minaur Baia Mare - CSM Bucureşti, al doilea duel al finalei masculine. Oaspeții, obligați să câștige

minaur csm baieti faza meci

CSM - Minaur a fost şi finala portarilor. Peter Tatai nu a primit gol din acţiune în ultimele 10 minute

VIDEO CSM Bucureşti - Minaur Baia Mare 24-26. Oaspeţii pot realiza primul event după o pauză de 16 ani

bucurie minaur

VIDEO Minaur Baia Mare a cucerit Cupa României la handbal masculin după 16 ani

minaur cupa

VIDEO HC Odorhei - Minaur Baia Mare 31-27, în derby-ul penultimei etape din sezonul regulat

captura handbal odorhei

VIDEO CSM Bucureşti - HCM Baia Mare 25-25. Oaspeții au salvat un punct pe final!

poza CSM Baia Mare

VIDEO Minaur Baia Mare - HCM Constanţa 24-23. Lider nou!

hcm baia mare victorie

VIDEO Minaur - Potaissa Turda 27-24. Băimărenii, în sferturile Cupei României

VIDEO Baia Mare - HC Odorhei 23-24. Minaur a ratat șansa de a trece pe primul loc

VIDEO Minaur Baia Mare - Potaissa Turda 34-37. Gazdele au ratat șansa de a urca pe primul loc

captura handbal minau

Transferuri pe bandă rulantă la HCM Minaur Baia Mare: șase străini și un român!

handbal.minaur

Danezul Lars Walther, noul antrenor al echipei HCM Minaur Baia Mare

lars wallther

Minaur Baia Mare - Poli Timişoara 33-28. Între cele două nu mai este egalitate de puncte