230 rezultate pentru eticheta

monaco

Video Revenire cu gol pentru Falcao, în Liga Campionilor. Nu mai jucase de aproape doi ani pentru Monaco

falcao monaco fenerbahce

Falcao, gata să revină la Monaco: "E cea mai bună opţiune pentru mine"

falcao monaco

Nu e nici Fener, nici Galata, nici Monaco. Un impresar turc a anunțat unde va antrena Lucescu

sahtior

Francezii anunţă că Monaco e la un pas de a-l convinge pe Mircea Lucescu

il luce

Aulas, înainte de derby-ul pentru locul 2 Lyon-Monaco: ”E finala campionatului, întrucât Qatar nu e în Franța”

aulas

Video Lyon rămâne a doua în Ligue 1 după victoria cu Gazelec Ajaccio

ol lyon

Video Monaco - Olympique Marseille 2-1. Gazdele au revenit pe locul doi, în Ligue 1

om

Video Lille - Monaco 4-1. Gazdele au cinci victorii la rând în campionat

lille monaco

Video Caen - Monaco 2-2. Gazdele au urcat pe podiumul din Ligue 1

monaco

Video Monaco a deschis scorul pe terenul lui Caen, după o execuție marca "Juninho Pernambucano"

lemar

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Saint-Etienne - AS Monaco 1-1. Monegascii au ieșit în avantaj din derby-ul etapei din Ligue 1

monaco

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Monaco - Nice 1-0. Gazdele şi-au consolidat locul doi în clasament

monaco-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Monaco - Bastia 2-0. Fără victorie în Principat, din 1972

monaco

VIDEO Angers - Monaco 3-0. ”Dubla” lui N’Doye a produs primul eșec al oaspeților din noiembrie

angers monnaco

Concurenţă mai mică pentru Steaua, la transferul lui Ivan: "Nici nu au auzit de el"

ivan-8

VIDEO Troyes - Monaco 0-0. Gazdele, în inferioritate numerică încă din minutul 3

monaco

VIDEO Monaco - St. Etienne 1-0. Gazdele s-au impus pe final, cu un gol din penalty

monaco st. etienne

VIDEO Olympique Marseille - AS Monaco 3-3. Spectacol total pe Velodrome

marseille-1

VIDEO AS Monaco - Angers 1-0. Fostul jucător al CFR-ului, Lacina Traore, decisiv

lacina traore

VIDEO Reims - Monaco 0-1. Meci decis în 11 minute. Devaux a primit două ”galbene” în 7 minute!

reims monaco

Martial s-a impus repede la Man. United. "Antrenorul lui Monaco nu şi-a dat seama că-l are pe Mozart"

martial

VIDEO Montpellier - Monaco 2-3. Oaspeţii au revenit de la 0-2. Gazdele rămân fără victorie, în Ligue 1

monaco

AS Monaco a refuzat oferta lui PSG pentru un titular de bază

layvin kurzawa as monaco

Ligue 1, la debut: cine o va opri pe Paris Saint-Germain?

psg-1

Rezultatele din turul trei preliminar al UEFA Champions League şi echipele calificate în play-off

ucl logo

Ferreira-Carrasco face vizita medicală azi, după ce Atletico și Monaco s-au înțeles

yannick ferreira carrasco

VIDEO PSG a primit trofeul campioanei, după a noua victorie la rând. Monaco merge în UCL

psg

Monaco îl vrea pe Mandzukic, dacă va pleca Berbatov

mandzukic berbatov

Allegri: "Echipele calificate în semifinale nu mă sperie"

max allegri

VIDEO Monaco - Juventus 0-0. ”Bătrâna Doamnă”, în semifinalele UCL după 12 ani!

bucurie juventus-1

Djokovic, sportivul anului, la ”Oscarurile sportului”. Germania, echipa anului

premiile laureus djojko

Jardim: "Nu a fost penalty! E o mare nedreptate!" VIDEO cu momentul decisiv

jardim

Allegri: "Rezultatul este meritat, dar 1-0 nu e de ajuns"

allegri

VIDEO Monaco - St. Etienne 1-1. Gazdele au ratat şansa să se apropie de podium

monaco

Viitorul lui Falcao se decide în următoarele zile. Agentul său negociază cu Man. United

falcao

VIDEO Berbatov, golul patru pe Emirates. Arsenal, echipa pe care a întâlnit-o cel mai des în carieră

berb

VIDEO Nice-Monaco 0-1. Monegascii s-au impus în zece oameni în derby-ul Coastei de Azur

monaco lille

PSG și Monaco merg fără emoții în "sferturile" Cupei Franței. Guingamp, un chin!

cavani gol psg - nantes

Monaco, singura echipă din cele mai tari 5 campionate fără gol primit în 2015

monacol

VIDEO Monaco - Nantes 1-0. Gazdele au peste 600 de minute fără gol primit!

as monaco-1

Criza din Rusia loveşte şi în fotbal. Patronii de la Chelsea, Arsenal și Monaco au pierdut peste un miliard €

abramovich

Liverpool, Monaco, Roma și Inter, anchetate de UEFA pentru nerespectarea fair-play-ului financiar

liverpool

VIDEO AS Monaco, cea mai eficientă echipă din UCL, e la un meci distanță de o performanță neașteptată

as monaco ocampos

VIDEO PSG - Marseille 2-0. Lupta la titlu, relansată

cavani

Man. United s-a decis: îl va cumpăra definitiv pe Falcao, deși n-a marcat cele 6 goluri

nmonaco valencia

Sezonul 2014-2015 al Ligue 1 e ÎN DIRECT la Digi Sport. Prima etapă începe pe 8 august, cu PSG-Reims

ligue 1ii

VIDEO Monaco - Nice 1-0. Super gol reuşit de Berbatov

berbatov

VIDEO Monaco - Lens 6-0. Monegascii, în semifinalele Cupei după cel mai categoric succes din ultimii 8 ani!