133 rezultate pentru eticheta

motogp

Jorge Lorenzo, cel mai rapid la antrenamentele de vineri, la Jerez. Zi slabă pentru Rossi

jorge lorenzo

Rossi a sărbătorit victoria din Argentina purtând tricoul lui Maradona: "Un erou al generaţiei mele"

rossi maradona

Marquez pleacă din pole-position și în Marele Premiu al Argentinei. Cursa e duminică, pe Digi Sport 2

marc marquez-1

Valentino Rossi și-a decis viitorul, după ce-și va încheia contractul cu Yamaha

valentino rossi 1

Toți ochii pe duelul Rossi - Marquez, la Austin. Cursa e ÎN DIRECT la Digi Sport

marquez rossi

VIDEO Debut perfect de sezon pentru Italia, în Moto GP. Primul podium italian după aproape 9 ani

rossi qatar

Bridgestone va aduce două noi tipuri de pneuri pentru sezonul 2015 al Moto GP

motogp

VIDEO Ducati şi-a prezentat prototipul Desmosedici GP 15. Obiectivul e o victorie de etapă în Campionatul Mondial

motogp

FOTO Start la antrenamente în MotoGP! Marc Marquez a fost cel mai rapid la Sepang

marc marquez sepang antrenamente

Suzuki revine în MotoGP, din sezonul viitor! Va avea o apariție și în actuala stagiune

suzuki revenire motogp

VIDEO La Aragon, MotoGP revine LIVE la Digi Sport. Premieră în acest sezon

aragon motogp

Max Verstappen și Jack Miller își fac intrarea în Formula 1 și MotoGP. Sunt cei mai tineri piloți!

max versta jack milelr

Marc Marquez a dominat primele antrenamente de la Austin, la clasa Moto GP

moto prew

Spectacolul din MotoGP începe joi de la ora 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

marquez-1

Valentino Rossi: "Sezonul 2014 ar putea fi ultimul pentru mine în Moto GP"

valentino.rossi

VIDEO Marquez, campion mondial la sezonul de debut în MotoGP. Cel mai tânăr câștigător din toate timpurile

premiere marquez

Spectacol la ultima etapă MotoGP. Marquez și Lorenzo vor lupta cu titlul pe masă

marquez.lorenzo

VIDEO Lorenzo a câștigat în Japonia și amână verdictul în MotoGP pentru ultima etapă

lorenzo victorios

Accident fatal la Sepang. Un comisar a decedat după ce a fost lovit de o motocicletă

Lorenzo-at-Sepang 1

Jorge Lorenzo este complet refăcut după accidentările suferite la claviculă

jorge lorenzo recuperare

VIDEO Pericol la Silverstone! Crutchlow, aproape să fie lovit de Marquez

marquez accident

Cal Crutchlow trece la Ducati din 2014, iar Pol Espargaro vine la Monster Yamaha

crutchlow

VIDEO Marquez bate record după record în Moto GP. A câștigat și în SUA și se distanțează în clasament

marquez podium sua

VIDEO Stefan Bradl, primul pole-position la MotoGP

stefan bradl

VIDEO Cal Crutchlow a reușit primul pole position al carierei, la MP al Olandei

crutchlow

VIDEO Jorge Lorenzo, pe 5 la Assen, la mai puţin de două zile după operaţie!

Jorge Lorenzo mugello

MotoGP. Marquez în locul lui Casey Stoner la Honda, după ce campionul mondial a anunțat că se retrage