84 rezultate pentru eticheta

mutu petrolul

Adrian Mutu se înscrie la masa credală! Retras din activitate, "Briliantul" are de luat bani de la Petrolul

mutu petrolul datorie masa credala

Adrian Mutu s-a lăsat de fotbal, dar Dinamo vrea să-l convingă să mai joace până la finalul campionatului

Mutu Dinamo

VIDEO Transferurile lui Mutu și Zicu, criticate de fostul antrenor al Petrolului: ”Au fost un eșec!”

mutu zicu

Zvonul că Mutu ar putea reveni la Fiorentina prinde contur. Mesajul lui Tătărușanu pentru ”Briliant”

tatarusanu mutu

Mutu s-a despărţit definitiv de Petrolul: "Jucătorul nu va mai reveni în iarnă"

mutu plecare

EXCLUSIV Mutu, aproape de un transfer în India. Capră: "Aştept o ofertă clară"

Hoban a fost dat afară de la Petrolul pentru că ar fi reproșat protejarea lui Mutu

mutu hoban petrolul

VIDEO CS Universitatea Craiova – Petrolul 0-2. Ploieștenii, lideri în Liga 1!

CS U Petrolul

Croații se tem de Mutu! Ivo Pinto, fostul jucător de la CFR: "E un fotbalist grozav"

Mutu

Mutu, la un pas să plece de la Petrolul. Fiorentina l-a dorit în această vară!

VIDEO Mutu are 4 goluri în 4 meciuri: "E greu să reziști în fața unei echipe ca a noastră"

captura mutu

VIDEO Mutu a marcat un gol superb cu Viktoria Plzen! A 3-a reușită în ultimele 3 meciuri

Mutu gol

VIDEO Capră: ”Am simțit că Mutu va rata penalty-ul cu FC Brașov. Sper să se revanșeze cu Plzen”

Mutu Petrolul 2

VIDEO Petrolul - Flamurtari 2-0. Debut reușit în UEFA Europa League. Inspirația lui Lucescu jr a fost decisivă

VIDEO Petrolul și-a găsit golgheterul. Adrian Mutu a marcat patru goluri în cele cinci partide amicale

mutu

Petrolul - Partizan 1-0. Victorii pe linie în Slovenia! Mutu a marcat 4 goluri în 5 meciuri

mutu petrolul gol

Adrian Mutu poate juca în India alături de Gallas, fostul său coleg de la Chelsea

Mutu Gallas

NK Maribor - Petrolul 1-2. Mutu a adus pe final victoria în fața campioanei Sloveniei

FOTO GALERIE Petroliștii au încins focul pentru lupta din Liga 1. Distracție în Slovenia

petrolul distractie2

Adrian Mutu a marcat pentru Petrolul, în primul amical al verii. 5-0 cu Volga Novgorod

petrolul5-0

Mutu: ”Petrolul nu mai este o echipă oarecare, ci una foarte mare din fotbalul românesc!”

Mutu: ”Psihic, Zicu n-a fost pregătit. A crezut că e ușor, dar aici pretențiile au crescut”

adrian mutu ianis zicu petrolul

VIDEO Obiectivele lui Adrian Mutu în noul sezon: "Vrem titlul, Cupa și Cupa Ligii!"

mutu petrolul tricou

Mutu este convins că Tătărușanu va apăra la Fiorentina: ”Va fi titular!”

VIDEO Golgheter la națională, plătit regește la Petrolul! Mutu a luat până acum 125.000 €

mutu petrolul-1

VIDEO Lucescu: ”Mutu a avut o primăvară ghinionistă. Trebuie să revină cu foarte mare ambiție!”

mutu lucescu

VIDEO Mutu și Zicu nu sunt în lot pentru meciul cu Steaua. Alte două absențe de marcă pentru Petrolul

mutu zicu accidentati

VIDEO Mutu va fi rezervă și cu FC Vaslui: "E important să gestionăm bine revenirea lui"

mutu-rezerva

VIDEO Mutu explică eșecul cu Astra: "Repriza a doua a fost nereușită și asta ne-a costat"

suparare Petrolul

Mutu a aplanat un conflict între fanii Petrolului și cei ai Astrei

petrolul razvan adrian mutu

Mutu: "Dacă nu veneam în țară, mă retrăgeam!" Ce jucători admiră din Liga 1

adrian mutu astra

Mutu îi rămâne antipatic lui Pițurcă: "Poate da și 100 de goluri la Petrolul, că nu mai vine la națională"

piturca mutu dorinel munteanu

VIDEO Chiajna - Petrolul 0-0. Ploieștenii se îndepărtează de lupta la titlu

Chiajna - Petrolul

VIDEO Mutu, la cel mai bun meci de la revenirea în Liga 1

Mutu Petrolul

VIDEO Mutu și Zicu, puși la zid: "Au rămas datori. Au venit într-un campionat mai tare decât credeau"

adrian mutu petrolul gol

VIDEO Mutu, vrăjit de galeria Petrolului: "Nu am mai văzut așa ceva în România"

adrian mutu

Grigoraș, despre Mutu: "Va avea probleme mari. Nu poţi să joci doar din vârful ghetei"

mutu petrolul suparat

VIDEO Mutu: ”Am crezut prea devreme că meciul este câștigat!”

VIDEO Fostele glorii așteaptă redebutul lui Mutu în Liga 1: "Depinde de motivația lui!"

adrian mutu petrolul

VIDEO Mutu e responsabil și cu voia bună! Farsă pentru colegul Manasse

VIDEO Contra i-a găsit locul lui Mutu în teren: "Acolo face diferența, a marcat de trei ori"

mutu si contra petrolul ploiesti

Mutu, de partea patronului: "Fanii să-i oprească pe cei care vor să ne destabilizeze!"

mutu contra

VIDEO Mutu a jucat o repriză vârf împins și a ratat cea mai mare ocazie a Petrolului, în amicalul cu Cernomorets

mutu contra

VIDEO Morar, autorul golului victorios: "Adi ne învață foarte multe pe noi, cei tineri"

captura Vlad Morar interviu

EXCLUSIV Geraldo, despre Mutu: "Chiar e briliant! Merită să fie căpitan, e un lider!"

mutu capitan anji

VIDEO ”Briliantul” mai vrea la națională. ”Trebuie să demonstrez asta pe teren”

mutu nationala

VIDEO Mutu o avertizează pe Steaua. "Trebuie să se teamă de Petrolul, vrem eventul!"

mutu petrolul contra 1

VIDEO Keșeru, susținut de rivalul Mutu: "E talentat, nu va avea probleme de adaptare"

mutu conf

Conferința de presă a lui Adi Mutu, mutată la ora 17:00 din cauza vremii nefavorabile

adrian mutu petrolul conferinta

VIDEO Primele 45 de minute pentru Mutu. Jocul "lupilor", construit în jurul "Briliantului"

adi mutu

Mutu nu câștigă la Petrolul nici un sfert din cât încasa la Ajaccio. „Are un salariu decent pentru Liga 1”