338 rezultate pentru eticheta

nick kyrgios

Video Nadal și Kyrgios, în finală la Beijing. Australianul a făcut spectacol în fața lui Zverev

nadal kyrgios

Încă o surpriză la US Open. Nick Kyrgios, eliminat de un conațional aflat pe locul 235 în lume

Video Kyrgios a "comis-o" din nou la Montreal. A aruncat cu prosopul într-un arbitru

kyrgios 1

Video Debut în forță la Queen's pentru Tsonga și Dimitrov. Kyrgios a abandonat

dimitrov queens

Kyrgios s-a retras înaintea meciului cu Federer din sferturile de la Indian Wells

kyrgios

Video Kyrgios loveşte din nou. A mâncat chipsuri în timpul unui meci de la Indian Wells

chipsuri kyrgios

Video Kyrgios, super execuții, înaintea unui nou duel cu Djokovic

nick kyrgios-1

Un jucător de top nu are milă de Sharapova: ”Un trișor rămâne trișor toată viața”

sharapova

Video Kyrgios nu se dezminte! A înjurat 4 fani. Și-a înfruntat adversarul la finalul meciului

Kyrgios exultă, după victoria iubitei sale în fața lui Genie Bouchard

kyrgios bouchard

Simona Halep și Darren Cahill ar putea întrerupe colaborarea din cauza lui Nick Kyrgios

krygios halep cahill

Video Suspendat de ATP, Kyrgios merge la psiholog, dar nu mai poate juca în acest an

Kyrgios

Video Nick Kyrgios a fost sancţionat de ATP, după comportamentul din meciul cu Zverev

kyrgios

Video Nishikori s-a calificat în semifinale la Miami după ce a salvat 5 mingi de meci

Nishikori

Jelena Jankovic, făcută praf la Miami: "E dezgustătoare"

jelena jankovic

VIDEO Australia Green a câştigat Cupa Hopman. ”Nu cred că cineva a înțeles ceva”

australian green

VIDEO Australia Green - Marea Britanie 2-1. Kyrgios a fost omul decisiv!

Kyrgios-1

VIDEO Slammers - Warriors 29-20. "Războinicii japonezi", fără victorie în Liga Internaţională de Tenis

captura tenis warriors

Bad Boy Kyrgios, amendat iar pentru încălcarea conduitei la un turneu de tenis

kyrgios

VIDEO Nick Kyrgios a primit pedepse suplimentare din partea ATP, după ce l-a jignit pe Wawrinka

kzrgios

VIDEO Federer îl critică şi el pe Kyrgios, după incidentul cu Wawrinka: "Nu se face aşa ceva în tenis"

federer kyrgios

Navratilova: "Amenda nu este o pedeapsă suficientă în cazul lui Kyrgios"

martina

VIDEO EXCLUSIV Hănescu îl pune la zid pe Kyrgios: "Nu are faţă de lumea tenisului"

kyrgios-1

Kyrgios a mai primit o amendă, după meciul cu Wawrinka. Ce a decis ATP

063 483908276

VIDEO Nick Kyrgios l-a jignit pe Stan Wawrinka şi a declanşat un imens scandal în lumea tenisului

Kyrgios-1

VIDEO Dimitrov și Kyrgios au trecut în turul doi la Montreal după meciuri spectaculoase

Kyrgios

VIDEO Cel mai ciudat game al anului. Rebelul Nick Kyrgios s-a enervat în timpul meciului cu Gasquet

wimbledon nick kyrgios

VIDEO Federer, eliminat la Madrid! Rezultatele din turul 2

roger federer racheta

VIDEO Federer s-a calificat în optimi la Toronto

federer toronto

VIDEO Kyrgios, înainte să-l învingă pe Nadal la Londra: ”Avem 14 Grand Slamuri împreună, va fi un meci bun”

kyrgios1

Franţa s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Davis. La fel și Elveția!

richard gasquet nick kyrgios 1

Șocul zilei la Roland Garros: un anonim l-a eliminat pe Stepanek! Povestea puștiului