VIDEO Pocăința lui Șumi: 'Nu îi răspund domnului Rădoi și nu voi mai vorbi de echipa sa'

synudu

VIDEO Replică acidă a lui Marius Șumudică, pentru Nicolae Dică: "Săracul, ca antrenor, e doar un breloc!"

marius sumudica astra-1

Steliștii recunosc că la Cluj au suferit, în Cupa României: "Meci foarte greu, prima repriză nu a fost una bună!"

adi popa steaua-2

Viitor sumbru. 3 lucruri care trebuie să se întâmple pentru ca Steaua să nu dispară

steaua la pamant

VIDEO Kharja s-a accidentat chiar la meciul de debut la Steaua. Când revine pe teren marocanul

kharja acc

VIDEO Dică a explicat de ce Tade a fost rezervă și Chipciu titular, în meciul cu Chiajna

tade chipciu

O nouă surpriză la Steaua! După Dică, şi Râpă se declară împăcat cu scăderea lefei

capt Rapa

VIDEO Dică: ”N-a fost o problemă diminuarea salariului, am dorit asta. Nu sunt la Steaua pentru bani”

capt Dica

VIDEO De ce a fost Steaua sufocată de Viitorul în repriza a doua: "Am coborât, băieții au spus că sunt puțin obosiți"

nicolae dica steaua

VIDEO Steliştii, convinşi că întâlnesc o rivală la titlu: "Hagi îşi doreşte să câştige campionatul cu Viitorul"

viitorul

VIDEO Eliminaţi din Europa, steliştii se concentrează doar pe Liga 1: "Ne aşteaptă un campionat foarte greu"

dica radoi pedrazzini

VIDEO Steliștii așteaptă înțelegere din partea lui Iordănescu: "Ne lasă cu 10-11 jucători de câmp!"

keseru rusescu

FOTO Steaua a jucat cu noua siglă pe tricouri. "Nu ar trebui să ne afecteze"

colaj sigla steaua

VIDEO Tamaş, aşteptat cu braţele deschise la Steaua: "A fost primit foarte bine"

captura dica

VIDEO Dică nu crede că Steaua e campioană și dă exemplul CFR-ului. ”Am trăit ceva similar!”

stanciu deac steaua cfr cluj

VIDEO Avertisment din interior pentru steliști! "Trebuie să fim concentrați, nu e totul câștigat"

steaua antrenament

VIDEO Nicolae Dică a explicat de ce Gâlcă nu l-a luat în avion, la Kiev. Dezamăgirea anului a trăit-o la Steaua

galca dica steaua

VIDEO Foștii steliști se mențin în formă la mini-fotbal: "Cred că am face faţă cel puţin o repriză în Liga 1"

captura steaua minifotbal

Dică spune că n-are niciun conflict cu Gâlcă: ”Fac schimb de locuri cu Roșu la meciurile din campionat”

dica rosu

Eroul Stelei de la Kiev, din 2006, lăsat acasă. Nicolae Dică, ”victima” rotației

staff steaua

VIDEO Interviu spumos cu Nicolae Dică. "Aș da toate meciurile din UCL pentru acea finală de Cupa UEFA"

Nicolae Dică: ”La finalul sezonului ne vom bucura de un nou titlu, pentru că acesta este destinul Stelei!”

dica steaua campion

Dică, învingător la meciul său 300 în Liga 1: ”Noi nu mai aveam nimic de pierdut”

Dică poate bifa ÎN DIRECT la Digi Sport meciul 300 în Liga 1. "Mai joc un sezon"

nicolae dica viitorul

VIDEO Nicolae Dică: "După ce mă retrag, visez să ajung să antrenez Steaua"

VIDEO Hagi s-a antrenat cot la cot cu jucătorii Viitorului

hagi teren

“Coșmarul Boro“ îl putea propulsa pe Dică în Anglia. 'Regret că m-am încăpățânat'

dica steaua

Viitorul are cel mai slab atac din Liga 1. Dică a marcat golul 50 pentru trupa lui Hagi

VIDEO Dică: “Mai puțin mă bucură golul, punctele sunt cele care contează!“

dica nicoale

Stoican rămâne neînvins. Dinamo a remizat cu Viitorul (2-2), într-un meci amical