1630 rezultate pentru eticheta

novak djokovic

Roger Federer, eliminat în "optimile" de la Cincinnati. Novak Djokovic s-a calificat în "sferturi"

Federer

Roger Federer la 38 de ani! Care sunt planurile de viitor şi cum se menţine în formă

fede

Marele câștigător de la Campionatul de Fortnite va încasa mai mult decât Simona Halep sau Novak Djokovic, la Wimbledon

Fortnite

Djokovic a dezvăluit pentru BBC ce i-a spus Simonei Halep, la balul de la Wimbledon: "Am mers la masa ei şi i-am zis"

djokovic nou

Adevăratul motiv pentru care Simona Halep nu a dansat cu Novak Djokovic la Balul Campionilor

Simona Halep și Novak Djokovic

Novak Djokovic a dezvăluit cum s-a motivat în momentele în care publicul l-a susţinut pe Roger Federer

Djokovic

Simona Halep și Novak Djokovic au participat la o ședință foto. Campioana noastră a atras toate privirile

Simona Halep

Roger Federer, după ce a ratat două mingi de meci în finala cu Djokovic: ”Primești lovitura și mergi mai departe”

roger federer

Novak Djokovic, marcat de finala nebună cu Roger Federer: "Ireal. Păcat că trebuia să existe și un învins"

Djokovic trofeu

Novak Djokovic și-a apărat titlul la Wimbledon după o finală epică împotriva lui Roger Federer

djokovic federer

”Sunt epuizat!”. Prima reacție a lui Federer, după victoria uriașă cu rivalul Nadal. Ce spune de finala cu Djokovic

federer nadal22

Novak Djokovic, primul finalist de la Wimbledon. A 25-a finală de Grand Slam pentru sârb

Roberto Bautista Agut a dezvăluit discuția pe care a avut-o cu Rafa Nadal

Bautista Agut și Rafael Nadal

Nu se aștepta să ajungă atât de departe la Wimbledon și va rata propria petrecere a burlacilor

Roberto Bautista-Agut

Wimbledon | Novak Djokovic, primul semifinalist al Grand Slam-ului. E pentru a noua oară în penultimul act

djokovic

Wimbledon 2019 | Ne îndreptăm spre o finală a "titanilor" pe tabloul masculin. Programul sferturilor

ff

Marius Copil - Guido Pella, în primul tur de la Wimbledon. Cu cine vor juca Federer, Nadal şi Djokovic

Copil

"Este cea mai arogantă persoană din istorie!" Ultimul "client" al lui Nick Kyrgios e tot un coleg de circuit

nick kyrgios

"A zis că, atâta timp cât nu zboară lucruri pe teren, e bine!" Djokovic a răbufnit după înfrângerea cu Thiem

novak-djokovic

Dominic Thiem, în finala de la Roland Garros, după un meci epic cu Novak Djokovic. Urmează duelul cu Nadal

dominic thiem

Declarația superbă a lui Rafa Nadal despre Roger Federer: ”Este incredibil cum joacă la 37 de ani!”

Roger Fededer

Djokovic, replică genială după ce şi Halep a părăsit Roland Garrosul

collage halep

Primii 4 jucători ai lumii se vor duela în semifinalele de la Roland Garros. Djokovic, victorie clară cu Zverev

Mutua Madrid Open - Day Six

Novak Djokovic, a zecea calificare consecutivă în "sferturile" de la Roland Garros

Djokovic

Novak Djokovic, calificare fără emoţii în turul 3 de la Roland Garros. Victorii şi pentru Zverev şi Thiem

Novak Djokovic

Video Novak Djokovic a cedat nervos în timpul meciului cu Nadal. Gestul făcut de sârb

Video Novak Djokovic - Rafael Nadal 0-6, 6-4, 1-6. Prestație fantastică a ibericului, care a câștigat primul turneu din 2019

Rafael Nadal

Video Rafa Nadal, dezlănţuit! Primul "bagel" în meciurile directe cu Novak Djokovic şi al patrulea la Roma în acest an

International BNL d'Italia - Day Seven

Roger Federer s-a retras de la turneul de la Roma. Primele explicații ale marelui campion elvețian

federer suparat

Fără precedent! Kyrgios, dezlănțuit: "Idiotule!" Ce a putut să spună despre Nadal și unchiul său + "Nu-l suport pe Djokovic!"

kyrgios

Video Novak Djokovic e campion la Madrid! Victorie în două seturi în fața lui Tsitsipas

Video Novak Djokovic, în finala turneului de la Madrid. Victorie în două seturi cu Thiem

Video Roger Federer a fost eliminat la Madrid după ce a avut 2 mingi de meci. Thiem va evolua cu Djokovic în semifinale

fedr

Video Novak Djokovic continuă drumul spre al treilea trofeu la Madrid. Victorie în două seturi şi calificare în sferturi

Video Roger Federer, spectacol pe zgură după trei ani. La Madrid, elveţianul este la un singur meci de o performanţă unică

feder

Video Djokovic, eliminat în sferturi la Monte Carlo, Nadal merge mai departe! Performanța negativă a sârbului în meciul cu Medvedev

Rafa Nadal şi Novak Djokovic cuceresc Principatul! Cine a reuşit mingea zilei la Monte Carlo

Djokovic-Nadal

Video Nervii lui Djokovic au cedat în meciul cu Kohlschreiber. Turneul de la Monte Carlo e ÎN DIRECT la Digi Sport

Rolex Monte-Carlo Masters - Day Three

Darren Cahill a dat verdictul: "Un singur jucător e capabil să-i detroneze pe Federer, Nadal și Djokovic"

cahill darren

În sfârșit, răspunsul la întrebare: el e adversarul care îi provoacă cele mai mari coșmaruri lui Rafael Nadal

rafa nadal

Kyrgios este de neoprit: "Nu-i respect pe Nadal, Federer şi Djokovic"

Nick Kyrgios

Novak Djokovic, eliminat din optimile de finală de la Miami. Rezultatele zilei

Novak Djokovic s-a calificat în optimi la Miami. Turneul continuă azi, ÎN DIRECT la Digi Sport. Programul

Novak Djokovic s-a calificat în turul 3 de la Miami. Rezultatele zilei

Federer şi Nadal, contra lui Djokovic după înlăturarea preşedintelui ATP, Chris Kermode: "Nu a avut timp să vorbim"

federer nadal djokovic

Novak Djokovic, eliminat în turul trei la Indian Wells. Victorii pentru Rafael Nadal și Roger Federer

djokovic

Foto Simona Halep, în topul celor mai elegante apariții ale săptămânii. Cine este pe primul loc

simona halep bun

Premii Laureus | Simona Halep, învinsă de Simone Biles! Tenisul şi-a luat "partea leului" prin Djokovic şi Osaka

biles

Video "Incredibil! Pur și simplu te adorăm!" Ce a făcut Djokovic când a văzut că nu avea pe ce să-i dea autograf unui fan

nole

Video Umilit de Djokovic, Nadal mai adaugă un meci pe "lista rușinii". Reacția "Matadorului" a venit imediat