ANALIZĂ Duminică noaptea începe Australian Open. Tot ce trebuie să știi despre primul Grand Slam al anului

Bernard Tomic a câştigat primul turneu al carierei

bernard tomic

Djokovic a cedat fără drept de apel primul meci din 2013

VIDEO Djokovic a fost lovit de un panou publicitar și a primit îngrijiri medicale

novak la pamant

VIDEO Djokovic a câștigat la Abu Dhabi, după o finală electrizantă cu Nick Almagro

trofeu djoko

Există campioni mondiali și-n tenis. Djokovic și Serena Williams, premianții anului

usai bolt

VIDEO ATP a decis care e meciul anului 2012: finala Mastersului de la Shanghai dintre Djokovic și Murray

djokovic murray-2

VIDEO Novak Djokovic, așa cum nu l-ați mai văzut: atacant la fotbal

nole djokovic fotbal

Ion Țiriac a comentat finala de la Londra! "Djokovic are tot ce trebuie pentru a fi un bun lider"

tiriac finala londra

VIDEO Au demonstrat de ce sunt pe primii în lume. Federer și Djokovic au reușit multe puncte extraordinare

nole in saritura la turneu

VIDEO Start incredibil pentru Federer în finala de la Londra: a câștigat primele 9 puncte ale meciului

federer londra

VIDEO Novak Djokovic a câștigat finala Turneului Campionilor, contra lui Roger Federer, în două seturi, 7-6, 7-5

djokovic victorios 2012

Federer a fost învins de Del Potro, dar cei doi se califică la braț în semifinale. Adversari le vor fi Murray și Djokovic

del potro federer

VIDEO Turneul Campionilor. Tsonga - Murray 2-6, 6-7.  Și Djokovic e în semifinale, după victoria cu Berdych

murray

VIDEO Novak Djokovic rămâne neînvins la Turneul Campionilor, după 4-6, 6-3, 7-5 cu Andy Murray

Andy Murray se impune în meciul de debut de la Turneul Campionilor

murray

Federer este preocupat de problema dopingului: "Mai multe teste!"

roger federer

S-au stabilit grupele de la Turneul Campionilor, ediția 2012: duel între Novak Djokovic și Andy Murray

djokovic murray

VIDEO Djokovic, eliminat în turul al doilea de la Masters Paris

djoko suparat

VIDEO Novak Djokovic a purtat masca lui Darth Vader la intrarea pe teren în turneul Masters de la Paris

djoko vader

Novak Djokovic va încheia anul pe locul 1 în clasamentul ATP după abandonul lui Federer de la Paris

federer djokovic

VIDEO Djokovic a primit la Shanghai un tricou al celor de la LA Clippers

djokovic

VIDEO Nervii lui Djokovic și Murray au cedat în finala de la Shanghai: ambii și-au distrus rachetele!

RUPERE DE RACHETE DJOKOVIC VS MURRAY

ATP Shanghai: Djokovic este lider în concursurile de Masters, Tsonga se apropie de Turneul Campionilor

Jo-Wilfried Tsonga

Marius Copil, cel mai bun an din carieră! Horia Tecău, locul 7 la dublu. Vezi clasamentul ATP

Marius Copil

Novak Djokovic și Andy Murray se întâlnesc în finala de la US Open

djoko murray prieteni

Djokovic despre Lance Armstrong: "Sunt dezamăgit!"

novak lance

Absența lui Rafael Nadal de la US Open reașează podiumul ATP. Reacții de la Federer, Djokovic și Murray

federer nadal murray djokovic

VIDEO Finala ATP Toronto: Gasquet - Djokovic, în direct pe Digi Sport 2, luni, de la ora 02:00

gasquet djokovic

INTERVIU cu omul care vrea să-l bată pe Djokovic. Ryan Harrison: "Îmi place la nebunie Charlie Sheen, tipul mă omoară de câte ori îl văd!"

ryan harrison

Adrian Ungur este la cea mai bună clasare ATP din carieră

ungur

Rafael Nadal a fost foarte nervos din cauza amânării finalei Roland Garros

nadal

Nadal scrie istorie: a câştigat a 7-a oară la Roland Garros! 6-4, 6-3, 2-6, 7-5 în finala cu Djokovic

nadal trofeu rl

Finala masculină de la Roland Garros: Rafael Nadal - Novak Djkovovic Se confruntă primii 2 favoriți

novak rafael

Djokovic a salvat patru mingi de meci și l-a învins pe Tsonga!

djokovic-1

Djokovic, aproape de eliminare la Roland Garros: l-a bătut pe Seppi după ce a fost condus cu 2-0

djokovic

INTERVIU Mikhail Youzhny este fan ȚSKA Moscova și ar juca într-un film alături de Djokovic

sorry

Ziua a 4-a la Roland Garros: Djokovic și restul capilor de serie s-au calificat mai departe

VIDEO Rafael Nadal a câştigat turneul de la Roma, după ce l-a învins în finală pe Novak Djokovic

nadal

Rafael Nadal și Novak Djokovic s-au calificat în semifinalele turneului de la Roma