230 rezultate pentru eticheta

online digi sport

Tecău și Mergea avansează în "optimile" de dublu la Australian Open

tecau a open

În goana după goluri. Luis Suarez a marcat o dată la 262 de minute în tricoul catalan

suarez goluri

VIDEO Rapid negociază cu un atacant compatriot al petrolistului Nepomuceno

rihairo meulens

VIDEO Thibaut Courtois a reușit parada serii la un "trasor" al lui Lallana

parada courtois

VIDEO HSC Miercurea Ciuc - Corona Brasov 1-4. Oaspeții au câștigat toate duelurile cu harghitenii în Liga MOL

captura-hochei

VIDEO Ceahlăul acuză un alt club că i-a plătit memoriul lui Marc. Poziția lui Dinamo față de fundașul nemțenilor

andrei marc

VIDEO Juventus - Verona 4-0. Campionii termină turul pe locul 1, cu avans de 5 puncte

juventus - hellas verona 4-0

VIDEO CR7 și Bale au marcat, dar Benzema culege laurii: "A fost extraordinar!"

benzema getafe real 0-3

VIDEO Chievo-Fiorentina 1-2. Victoria obținută în minutul 94 îi duce pe toscani la 3 puncte de UEFA Champions League!

gol babacar chievo - fiorentina 1-2

Reus a revenit pe teren cu Steaua, după 56 de zile de la accidentare. A dat autografe pe tricouri ale Realului

reus steaua

Încă un egal pentru Xanthi. E în 'optimile' Cupei, dar nu a învins de o lună în campionat

razvan lucescu xanthi

VIDEO Transferul lui Grozav la Dinamo intră în criză de timp. "Sperăm să se rezolve, trebuie să plece la pregătiri"

gicu grozav nationala 1

VIDEO CVM Tomis - Arcada Galați 3-2. Calificarea în semifinalele Cupei se joacă pe malul Dunării

tomis constanta volei

VIDEO Monaco - Guingamp 2-0. Vicecampionii Franței, alături de Bastia și PSG în semifinalele Cupei Ligii

monaco cupa ligii

FOTO Sânmărtean și Szukala au părăsit cantonamentul Stelei. Ultimul mesaj al polonezului

szukala sanmartean-2

Primul străin la Rapid în 2015. Numărul achizițiilor din Giulești a ajuns la 3

transfer rapid

Golgheterul Petrolului s-a întors la pregătiri. Trei piese de bază încă nu au apărut sub comanda lui Rednic

petrolul antrenament

Messi alimentează zvonurile despre el și Luis Enrique. Momentul care l-a posomorât la gala Balonului de Aur

aimar enrique messi

VIDEO Corona Braşov - DAB Docler 0-2. Oaspeții au stricat aniversarea slovacului Obsut

captura hochei docler

VIDEO Messi a primit trofeul pentru titlul de cel mai bun marcator din istoria La Liga

captura trofeu messi

VIDEO Gardoș, de netrecut în victoria istorică a lui Southampton pe terenul lui Manchester United

gardos southampton - united

VIDEO HCM Roman - U Cluj 26-24. Victorie cu emoții, care le duce pe gazde pe locul 5

handbal roman

Fenomenul Lucas Moura, ales pentru a treia oară în acest sezon jucătorul lunii la PSG! VIDEO ultimul lui gol din 2014

lucas moura psg - barcelona

VIDEO Cel mai spectaculos punct din primul meci al anului. Feliciano Lopez a sărutat banda fileului

feliciano lopez fileu-1

VIDEO Rapid își poate recăpăta căpitanul în 2015. Maftei: "Vorbim la vară"

vasile maftei rapid

VIDEO Isco, iarăși încântător. A dat un super gol la primul antrenament după Crăciun al lui Real