69 rezultate pentru eticheta

optimi cupa romaniei

Călăraşi - FCSB LIVE VIDEO | "Dică a propus, eu am fost de acord!". O nouă faţă pentru vicecampioană

fcsb

Țucudean: "Avem stabilitate, avem liniște și e bine". Secretul golului de la Mediaș

bucurie tucudean

Video Poli Iași, victima preferată a lui Ianis Hagi! A opta reușită împotriva echipelor din Moldova

Ianis gol penalty

Csikszereda Miercurea Ciuc - Dinamo și Dunărea Călărași - FCSB se vor disputa în nocturnă

Tragerea la sorți a optimilor Cupei României. Csikszereda - Dinamo, Dunărea Călărași - FCSB

cupa tragere

Video Știm toate echipele calificate în sferturile Cupei! Hermannstadt, marea surpriză

Astra Chindia Cupa

Video CS Afumaţi - CS U Craiova 2-3. Oltenii s-au calificat în "sferturile" Cupei după prelungiri. Băluță, dublă în 4 minute

captura baluta

Schimbări în programul optimilor Cupei României. Când vor juca FCSB, Dinamo și CS U Craiova

cupa

Poli Timişoara - FCSB, U Cluj - Dinamo şi Botoşani - Viitorul, în optimile de finală ale Cupei României

cupa romaniei-3

Exclusiv Putem asista la dueluri tari în optimile Cupei: CS U Craiova - FCSB sau FCSB - Dinamo! Cum s-a ajuns aici

optimicupa

Exclusiv Mulțescu i-a oferit debutul în Cupă unui jucător pe care LPF nu-l lasă să joace în Liga 1!

mark

Pandurii - Dinamo 2-3 Calificare dramatică a ”câinilor” în sferturile Cupei României, gol în minutul 90!

pandurii dinamo 2

Optimile Cupei României: Dinamo - CS Mioveni, CFR Cluj - Rapid, Steaua - CSMS Iaşi. Programul complet

tragere cupa bun

Rezultatele din optimile Cupei României şi echipele calificate în sferturi

cupa romaniei 1

Tragerea la sorți a optimilor Cupei: Rapid - Petrolul Ploiești este capul de afiș!

cupa romaniei trofeu

Tragerea la sorți a “optimilor” Cupei României va avea loc pe 7 octombrie

bela.tragere.sorti

Rezultatele optimilor de finală ale Cupei României. Steaua e OUT, Dinamo, CFR şi Rapid - în sferturi