83 rezultate pentru eticheta

optimi de finală

VIDEO Luncanu, în „optimi” la BRD Arad Challenger. Copil, eliminat la dublu

alexandru luncanu

Pantilimon va da iar piept cu Chelsea în „optimile” Cupei Angliei. Programul complet

pantilimon chelsea

Bayern subvenționează biletele propriilor fani la meciul cu Arsenal, din Anglia

bayern

Veste bună pentru Anglia. De câte ori a avut 4 echipe în optimile UCL, a dat o finalistă

echipe engleze

VIDEO Austria Viena - Zenit 4-1. Oaspeții, singura echipă din istorie calificată în optimi cu 6 puncte

austria viena

Barca și Real au adversari modești în „16-imile” Copa del Rey. El Clasico, posibil doar în finală

el clasico

VIDEO Porto, tot mai departe de calificarea în „optimile” UCL. Zenit-FC Porto 1-1

zenit porto

Bayern și City sunt deja matematic calificate în optimile de finală ale UCL

bayern

VIDEO Temwanjera a marcat primele goluri din acest sezon. Omul meciului la Vaslui - Botoșani 4-1

captura mike

VIDEO Niculae își desființează jucătorii și antrenorul după 4-1 în Cupă: ”Jenanți pe alocuri”

palmeiras tijuana

VIDEO Copa Libertadores a ajuns în "optimi". Ronaldinho a decis meciul Sao Paulo - Atletico Mineiro

ronaldinho captura

Corinthians - Boca Juniors, capul de afiș al optimilor din Copa Libertadores

corinthians boca juniors

VIDEO Malaga - FC Porto 2-0. Cea mai importantă victorie din istoria andaluzilor

malaga bucurie

Barca-Milan, un Clasico al UCL. O singură dată catalanii au obţinut "scorul corect"

ac milan barcelona champions league san siro

Buffon se teme doar de Real Madrid în "sferturile" UCL

buffon nu o vrea pe real madrid adversara in sferturile ucl

TOP 10 lucruri inedite despre ultimele 16 echipe din Europa League

europa league 10 lucruri de stiut

Messi: "Dacă mă cred mai bun decât Cristiano? Noi doi nu concurăm unul cu altul"

messi avertisment pentru ac milan

VIDEO PSG - Valencia 1-1. Francezii au trăit periculos, dar s-au calificat în sferturi

PSG Valencia

Srna, căpitanul lui Lucescu: "40% şanse cu Borussia"

darijo srna sahtior crede in sansele cu dortmund

Atenţie, Steaua! Chelsea l-a ofertat pe Capello

fabio capello ofertat de chelsea mediafax

AC Milan, singura echipă din "optimi" care încă nu a câştigat acasă în UCL

ac milan zenit

VIDEO Malaga contestă golul lui Porto: "Ofsaid clar!"

moutinho

VIDEO Galatasaray - Schalke 1-1. Drogba și Burak n-au fost suficienți pentru victorie

galata schalke

VIDEO  FC Porto - Malaga 1-0. Moutinho, omul decisiv

Moutinho

FC Brașov - Petrolul 0-2. Cristea și Bokila au semnat calificarea echipei lui Contra în "sferturile" Cupei