37 rezultate pentru eticheta

optimi liga campionilor

Video Atletico Madrid - Inter 2-1 (3-2 d.l.d.). Spaniolii se califică dramatic în ”sferturile” Champions League

Atletico Madrid v Internazionale - UEFA Champions League - Round of Sixteen - 2nd Leg - Estadio Metropolitano,

Optimile UEFA Champions League: Napoli - Barcelona, Inter - Atletico, Copenhaga - Man. City, Leipzig - Real Madrid

logo UCL

Video Liverpool - Real Madrid 2-5. Meci rarisim! Madrilenii au revenit de la 0-2. Goluri spectaculoase și gafe la ambii portari

Liverpool v Real Madrid, UEFA Champions League, Round of 16, First Leg, Football, Anfield, Liverpool, UK - 21 Feb 2023

Video Inter - Liverpool 0-2, în optimile UCL. Firmino și Salah, decisivi în ultimul sfert de oră la Milano

FC Internazionale v Liverpool FC: Round Of Sixteen Leg One - UEFA Champions League

Messi, discurs ameninţător înaintea duelului PSG-Real Madrid, în optimile UCL. Leo le-a dat 26 de goluri madrilenilor

REAL_MADRID-BARCELONA

Declaraţia lui Zidane care îi face din nou pe suporterii Realului să viseze

Sergio Ramos și Zinedine Zidane, după câștigarea La Liga / Foto: Getty Images

Video Atletico Madrid - Chelsea 0-1 | Londonezii au prima șansă la calificare după super-execuția lui Giroud

BUCURESTI - LIGA CAMPIONILOR - ATLETICO MADRID - CHELSEA LONDRA - 23 FEB 2021

7+2 supravieţuitori de la istoricul Barcelona - PSG 6-1, meci care a băgat "remontada" în dicţionarul francez

Lionel Messi și Neymar în perioada în care au jucat împreună la Barcelona / Foto: Getty Images

Exclusiv UEFA a sunat la Bucureşti şi a aflat când e FCSB-Chindia. Atletico-Chelsea, între Arena Naţională şi A. Le Coq Arena

Arena Națională, cel mai mare stadion al României / Foto: Getty Images

Neymar, față în față cu Messi. Primul duel după ce brazilianul a anunțat că vrea să fie iar coleg cu starul Barcelonei

Neymar-Messi

PSG - Borussia Dortmund şi Juventus - Lyon s-ar putea juca fără spectatori din cauza coronavirusului

Coronavirus

Barcelona, primită cu termometrul la Napoli. Dacă era depistat cineva cu febră, nu mai ajungea la meci

Arrival of the Barcelona football team in Naples

Guardiola ştie ce-l aşteaptă: "Dacă nu elimin Real Madrid, mă vor da afară"

Guardiola

Video Exclusiv Golul din Champions League care ”l-a lăsat mut” pe Ilie Dumitrescu. ”A fost ceva incredibil!”

ilie dumitrescu

Tablou inedit în optimile Ligii Campionilor. Doar echipe din top 5 ligi europene sunt în primele 16 formaţii

Champions League

Video Liga Campionilor, returul optimilor | Barcelona-Lyon 5-1, Bayern-Liverpool 1-3. Duble Messi și Mane

collage messi

Juventus-Atletico 3-0 | Ţintele lui Cristiano, transa lui Allegri şi nota de plată a lui Simeone

allegri si ronaldo

"Ronaldo sare atât de mult la cap de zici că poate să-ţi fure din balcon, de la etajul 1". Reacţie savuroasă la "Matinal"

ronaldo

Video Nota 10 în L'Equipe pentru Dusan Tadic. Driblingul aplaudat şi de fanii lui Real Madrid

Tadic dribling Casemiro1

Video Champions League, retur optimi | Real - Ajax 1-4 şi Borussia -Tottenham 0-1. Campioana ultimelor trei ediții, eliminată rușinos!

Ajax si Tottenham

"Fraudiola"? Cum a răspuns Guardiola "acuzaţiilor" că a câştigat Champions League doar datorită lui Messi

pep guardiola schalke manchester city

Video Ol. Lyon - Barcelona 0-0. Al şaselea egal consecutiv în UCL pentru francezi. Catalanii, în premieră fără gol marcat

lyon barcelona

Video Un jucător al Barcelonei, plin de sânge la Lyon. Ce s-a întâmplat

sergi roberto

Video Sadio Mane, ratarea primei reprize pe Anfield, în Liverpool - Bayern. A greşit complet execuţia, din poziţie ideală

ratare mane

Video Lyon a luat-o tare pe Barcelona: două mari ocazii în primele 10 minute. Ter Stegen a fost providenţial

ter stegen lyon barcelona

Video Champions League, optimi de finală | United - PSG 0-2, Roma - Porto 2-1. Programul de miercuri

Mbappe si Zaniolo

Premieră în Liga Campionilor: război anglo-german în optimile de finală

Liga Campionilor

Tragere la sorţi Liga Campionilor: Specialiştii au stabilit care e cel mai probabil meci din optimi

champions league draw

Ce meciuri își doresc Ilie Dumitrescu și Ianis Zicu în optimile Ligii Campionilor: "Pe Schalke nu vrea să o vadă nimeni, nicăieri"

ilie dumitrecu și iani zicu în studioul Digi Sport

Video Unde ar fi fost Liverpool fără Alisson și fazele care arată cât e de mare portarul brazilian

Alisson Becker a reușit o paradă de senzație cu Napoli

Klopp: "Mulțumesc, Anfield! A fost incredibil! Favoriți la tragerea la sorți? Nu-mi pasă!"

jurgen klopp

O singură necunoscută pentru optimile Champions League. Când e tragerea la sorți + toate calculele pentru urne

ucl

Juventus a câștigat cu 2-1 pe Wembley și merge în sferturile UCL. Basel, victorie de palmares la Manchester

ucl

Video&Foto Ireal! Catalanii reușesc miracolul, după cea mai tare revenire din istorie! Barcelona și Borussia, în sferturile UCL

collage ucl 3

VIDEO Arsenal - Bayern 1-3. Bavarezii câștigă la pas

arsenal bayern02 REUTERS

Real Madrid - Manchester United, cel mai tare meci din optimile Champions League

ferguson mourinho

La repetiție, miercuri, au ieșit aceleași meciuri în optimi. Şansele erau de 0,0183%!