Simona Halep s-a retras din turneul de la Brisbane

simona

Begu și Niculescu s-au calificat în optimi la Shenzen. Mitu, eliminată

begu

VIDEO Villarreal - Huesca 2-0. ”Submarinul galben” a întors rezultatul din tur și e în optimile Cupei Spaniei

villarr huesc

VIDEO Atletico Madrid - Reus 1-0. Trupa lui Simeone, fără emoții în optimile Cupei

atletico cupa

Nouă echipe, calificate în optimile UCL. Alte 13 se luptă marți și miercuri pentru cele 7 locuri rămase

champs

VIDEO Torino - Cesena 4-1. Formația granata va da peste rivala Juventus în optimile Cupei Italiei

torino

VIDEO Săpunaru: ”E frustrant să tot luăm gol în ultimele minute și din faze fixe. Ne doream trofeul”

sapunaru

Se ştiu toate cele 8 echipe calificate în sferturile Cupei. Viitorul şi Steaua, ultimele care merg mai departe

cupa

VIDEO Baia Mare speră să producă surpriza optimilor: ”Dacă putem bate Steaua? În Cupă se poate orice”

capt antr Baia Mare

FCM Baia Mare - Steaua, Pandurii - Dinamo. Programul complet al "optimilor" Cupei

conf cupa rom

Pandurii - Dinamo, ACS Poli Timişora - Petrolul, în optimile Cupei Ligii. Programul

captura flacari cupa ligii

VIDEO Nadal, Nishikori și Youzhny s-au calificat în ”optimi” la Montreal

rafa

Djokovic s-a calificat în optimi la Montreal. Rezultatele zilei

nole

Muguruza, adversara Simonei Halep: ”Când joci cu o jucătoare din Top 10, nu ai nimic de pierdut”

halep mugu

Victorie plătită scump! Halep a trecut greu de Petkovic, dar a abandonat turneul înaintea duelului cu Ivanovic

halep simona

Halep şi Olaru s-au calificat în optimile probei de dublu, la Beijing. Victorie în două seturi

halep-3

Meci de infarct în Cupa României. SC Bacău conducea cu 1-0 în minutul 93, dar a pierdut cu 1-5!

irina begu

Halep s-a calificat în optimile turneului de la Madrid, unde o poate întâlni pe Irina Begu

simona 1 1

VIDEO Valencia-Atletico 1-1. Golul lui Postiga anunță un retur palpitant în Cupă

Helder Postiga

VIDEO Olympiacos-Anderlecht 3-1. Calificare cu 3 penalty-uri și 3 eliminări

olmpiakos

Corinthians - Boca Juniors, capul de afiș al optimilor din Copa Libertadores

corinthians boca juniors

Ultima rundă în Copa Libertadores: Sao Paulo - Atletico M., ora 04:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

2europa league

Premieră istorică tristă: Campioanele UCL şi UEL, eliminate înainte de "optimi"

ivanovic adriac

Lupta e deschisă! Milan a pierdut de trei ori calificarea după ce a câştigat în tur

cristiano

AC Milan, singura echipă care s-a calificat de două ori în "optimile" UCL fără victorie acasă