Echipa lui Cosmin Olăroiu, Al Sharjah, a anulat contractul lui Paco Alcacer. Jucătorul abia fusese prezentat

paco

OFICIAL | Al Sharjah, echipa lui Cosmin Olăroiu, a transferat un fost jucător de la Barcelona și Dortmund

paco-alcacer

OFICIAL: Paco Alcacer revine în Spania. Destinaţie surprinzătoare pentru fostul atacant al lui Dortmund

Barcelona depinde de un alt transfer pentru a-l aduce pe atacantul Valenciei, Rodrigo

Rodrigo

Video Erling Haaland, debut perfect la Dortmund. Calcă pe urmele lui Lewandowski și Aubameyang

FC Augsburg v Borussia Dortmund - Bundesliga

"Trădare" în La Liga! Atletico Madrid vrea să-i dea o lovitură Barcelonei, prin aducerea lui Alcacer

Diego Simeone

Motivul real pentru care Paco Alcacer a transmis Borussiei că vrea să plece. Și-a ales și destinația. Câți bani vor nemții

Alcacer

Paco Alcacer, gata de revanșă înainte de Dortmund - Barcelona: "Unii m-au tratat foarte rău acolo"

Video Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 4-0 | Vicecampioana a bifat al treilea succes în acest sezon de Bundesliga

Borussia Dortmund

Video Dortmund - Wolfsburg 2-0. Paco Alcacer, două goluri în prelungiri. Borussia, din nou lider în Bundesliga

Video Paco Alcacer e de neoprit. A bătut un record al Bundesligii deţinut de un român

Paco Alcacer

Video Borussia Dortmund - Freiburg 2-0. Alcacer, la cota 10. Victorie istorică pentru Lucien Favre

Paco Alcacer a convins în doar 6 meciuri. Borussia Dortmund îl achiziționează definitiv

Alcacer

Video Fenomenul Paco Alcacer! A marcat 10 goluri cu ultimele 10 șuturi pe poartă

Paco Alcacer, după marcarea unui gol

Prețul plătit de Barcelona pentru "o greșeală istorică". Cum au pierdut catalanii o ”mașinărie” de goluri

Barcelona nu-și poate ierta această gafă. A "scăpat" un jucător cu un gol la 13,5 minute. Messi are un gol la "doar" 115 minute

Lionel Messi, Paco Alcacer

Video În minutul 80, Borussia Dortmund era condusă pe teren propriu cu 2-1. Ce s-a întâmplat până la final e incredibil

Borussia

OFICIAL Borussia Dortmund a transferat de la Barcelona. Toate detaliile mutării

Alcacer

Transferul zilei! Alcacer va fi împrumutat de Barcelona în Bundesliga

alcacer

Barcelona a decis să renunţe la unul dintre atacanţii din lot: cere 25 de milioane de euro pentru transfer

Barcelona vinde 5 jucători ca să-l poată cumpăra pe Coutinho

coutinho

Eroul Barcelonei cu Sevilla, Alcacer, are medii de goluri comparabile cu ale lui Suarez şi Messi

alcacer

3 jucători, OUT! Principalul obiectiv al Barcelonei în perioada de transferuri din ianuarie

arda paco

Afaceri proaste la Barcelona! Valverde nu mai rezistă și dă afară 3 jucători pe care a cheltuit bani serioși

barcelona-1

Începe curăţeania de vară la Barcelona! Cinci jucători aduşi anul trecut, pe lista neagră