Transferuri pentru titlu. PAOK a cumpărat doi jucători în ultima zi de mercato

transferuri paok

Răzvan Lucescu încearcă să-i aducă pe greci cu picioarele pe pământ. "Nu suntem Barcelona"

razvan lucescu

Lucescu a scris istorie în Grecia! A bătut un record vechi de 45 de ani și e lider în campionat

Razvan Lucescu

Exclusiv ”Să nu mai facă greșeala asta” Marea problemă pe care trebuie s-o evite PAOK

Video PAOK s-a calficat în sferturile Cupei Greciei. Două goluri marcate în prelungiri

colaj paok

Răzvan Lucescu, victorie zdrobitoare în Grecia. PAOK a dat 4 goluri într-o repriză

razvan bun

Răzvan Lucescu, în lupta pentru titlu din Grecia: "În România nu e presiune. Acolo e adevărata presiune!"

lucescu paok

Video Fanii lui PAOK au întrerupt violent sărbătoarea pakistanezilor din Atena

paok fani

Mircea Lucescu a privit pe viu cum PAOK a egalat liderul din Grecia, iar apoi a venit în țară pentru a-și vedea strănepotul

mircea razvan

Video Victorie tare pentru Răzvan! A urcat pe doi, la egalitate cu liderul AEK. Permis special pentru ca ”Il Luce” să intre la meci

”Impresarii au propus fel și fel de antrenori”. PAOK e destul de clară în privința lui Răzvan Lucescu

luce

Video Tiki-taka PAOK. Echipa lui Răzvan Lucescu a marcat un gol în stilul Barcelonei

paok lucescu

Lucescu jr. a devenit lider în Grecia și se pregătește de derby-ul cu Olympiacos. ”Trebuie să devenim ”ucigași” ”

Răzvan Lucescu va antrena în continuare în Grecia. A semnat cu PAOK

lucescu jr

Video Varela a rămas impresionat de fanii greci! ”Dacă pierdem 2-3 meciuri la rând nu mai ies din casă”

bataie grecia

Varela confirmă interesul lui PAOK pentru Răzvan Lucescu! ”Era foarte bine pentru noi”

Hagi poate da lovitura! Coman și Boli sunt doriți în Grecia. ”Suntem dispuși la negocieri”

collage hagi

Video Fostul căpitan al Stelei a fost omul primei reprize, într-un mare derby european. Gol şi autogol

varela paok

Și-a găsit Steaua fundașul central dorit? Luna trecută nu voia să audă de România, acum s-a răzgândit

grecu

Varela a scris în română la despărțirea de roș-albaștri. ”Mulțumesc familiei Steaua!”

varela 3

Varela contraatacă: "Nu există nicio ofertă din Qatar!" Minte Gigi Becali?

varela steaua

PAOK insistă pentru Varela. Capverdianul i-a cerut Stelei să-l lase să plece

varela cap

Se întoarce în Grecia? Raț: ”Am plecat de la PAOK din cauza lui Igor Tudor, eu voiam să rămân”

razvan rat

Decizie radicală în fotbalul european: elenii au anulat Cupa Greciei

paok

Marica a mai pierdut un tren. PAOK l-a transferat gratis pe bulgarul Dimitar Berbatov

barbatov

Cum se gestionează un club în Grecia. Patronul lui PAOK a plătit 11 milioane de euro și a stins toate datoriile

Savvidis PAOK

VIDEO Xanthi a pierdut un meci important în lupta pentru Europa. Răzvan Raț l-a învins pe Răzvan Lucescu

xanthi razvan lucescu

Răzvan Raț e lider în Grecia! PAOK Salonic încheie anul 2014 pe primul loc, înaintea lui Olympiacos

razvan rat paok

VIDEO Raţ: "Am avut o primă repriză catastrofală. Puteam pierde cu un scor mai mare"

captura rat interviu

VIDEO Răzvan Raț a dus-o pe PAOK pe primul loc în Grecia, cu o "dublă"! A făcut cel mai bun meci al carierei

rat gol paok

Ofertă pentru Lazăr! Steaua aşteaptă un răspuns de la fostul căpitan al Rapidului, care e liber de contract

costin lazar

OFICIAL Raț a semnat și a oferit primul interviu ca jucător al lui PAOK: "Abia aștept să văd stadionul plin!"

paok fc rat

Răzvan Raț a făcut vizita medicală şi va semna pe doi ani cu PAOK Salonic

rat rayo

Gabriel Torje, spre PAOK? Fostul dinamovist ar putea fi coleg cu Costin Lazăr

gabi torje

VIDEO Și în Grecia se decide clasamentul la TAS! Clubul lui Costin Lazăr a pierdut la Comisii locul de UCL

paok panata

Benga, la un pas de PAOK. Grecii plătesc 800.000 € pentru fundașul Petrolului

alex benga

Lazăr crede că pericolul nr. 1 al Greciei vine de la PAOK

salpingidis paok salonic

Steaua, specialista ruletei penaltyurilor în Europa. Ajax, codaşa continentului!