10 rezultate pentru eticheta

petrolul-farul

Video Florin Pîrvu a dat verdictul în cazul Farului, după victoria din ”thriller-ul” de la Ploiești

hagi pirvu

Gică Hagi a explicat de ce Constantin Budescu nu e nici în lot pentru Petrolul - Farul

hagi

Foto Lui Constantin Budescu nu i-a stat gândul la Petrolul - Farul. Ce făcea cu câteva ore înainte de meci

budescu1

Întrebarea la care Gică Hagi a refuzat să răspundă, după 3-1 cu Petrolul

Gică Hagi / Foto: Sport Pictures

Video Denis Alibec, show la Ploiești! Gol superb marcat de atacant în Petrolul - Farul

Denis Alibec, în meciul Petrolul - Farul / Foto: Captură Digi Sport

Hagi anunţă obiectivul Farului pentru meciul cu Petrolul. Reacţia lui Nae Constantin

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FARUL CONSTANTA, SUPERLIGA SUPERBET (5.09.2022)

Exclusiv Ciprian Marica a dezvăluit cu ce buget vrea Farul Constanța să promoveze și ce sume învârt favoritele din Liga 2

ciprian marica

Ianis Zicu, simpatic după ce a bătut în prelungiri: ”De ghinion nu mă întrebi?” Care e obiectivul Farului

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-FARUL CONSTANTA, LIGA 2 CASA PARIURILOR (1.09.2020)

Video Petrolul - Farul 1-2, în prima etapă din Liga 2. Echipa lui Zicu a înscris golul victoriei în prelungiri

farul gol

Video UTA Arad și-a mărit avantajul față de locul 2. Rapid, un nou pas greșit. Toate rezultatele etapei cu numărul 23