13 rezultate pentru eticheta

petrolul viitorul

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Pablo de Lucas pasă genială, Tănase a ratat incredibil. "Rabona" de efect

viitorul

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Echipa lui Gică Hagi a fost privată de un gol valabil, în prima repriză de la Ploieşti

ofsaid petr-voluntari

VIDEO Rednic şi-a prelungit contractul cu Petrolul: "Geraldo și Teixeira nu mai intră în planurile mele"

teixeira-1

VIDEO La Viitorul, fundaşii înscriu. Mitrea e golgheter, Manea, cel mai tânăr marcator din istoria clubului

mitrea-1

VIDEO Hagi l-a pierdut pe Henrique, după numai 15 minute. Un adversar l-a umplut de sânge

captura henrique

VIDEO Hagi, pregătit pentru Petrolul: "De la locul 7 în jos nimeni nu poate sta liniștit!"

VIDEO Petrolul - Viitorul 3-0. Amical în care Ianis Hagi a fost titular. Astafei a înscris!

petrolul viitroul

Cosmin Contra a trecut un jucător accidentat pe foaia de joc la meciul cu Viitorul

cosmin contra banca petrolul

VIDEO Vintilă: ”Devine din ce în ce mai greu să ne îndeplinim obiectivul”

arges vintila

VIDEO Benga: ”Mergem să învingem Steaua!”. Ce a spus despre Adrian Mutu

benga alexandru

Grozav ar putea lăsa Petrolul! Nu mai este om de bază

grozav petrolul iasi

Petrolul Ploiești dă liderul în clasamentul InStat. VOTAȚI acum ''Fotbalistul lunii''!